Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a fene ez a "pattintós"...

Mi a fene ez a "pattintós" cigi láz?

Figyelt kérdés
Minden 2. embernél ezt látom...
2013. ápr. 22. 00:19
1 2
 1/11 Argloss ***** válasza:
66%

Én eddig még csak nem is hallottam ilyenről. Na persze mivel nem dohányzom így nem is meglepő.

Biztos jobb íze lesz a kapszulától ami benne van. Vagy csak új dolog és mindenki ki akarja próbálni...

2013. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mert előtte is volt mentolos cigaretta.

Szerintem talán azért szeretik, mert alapjáraton sima, de a végén, ha megkívánja az ember a mentolt, akkor csak megpattintja és kész. Úgymond kettő az egyben.

2013. ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
mert rohadtnagy divat, mint anno a vizipipa, aztán az elektromos cigi, és most ez. innen látszik hogy a sok nagyeszű dohányosnak milyen nagy ambíciói vannak, mennek a tömeg után.. csak már a dohányzás kezd kimenni a divatból, a sok hülye viszont nem tud kimászni a gödörből
2013. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kinga1995 ***** válasza:
57%

Én már hosszú évek óta mentolost szívok :-P

A legjobb a marlboro blue frost (nem pattintós), a második legjobb a pattintós dunhill, ezek közül vmelyiket szívom általában. Nem azért mert pattintós, hanem mert minden más mentolosnál fincsibb (kivéve a blue frost marbit!). Szal én már az elején megpattintom, még mielőtt meggyújtom, vagy közvetlenül utána. :-D

(Viszont télen, a nagy hidegben nem mindig kívánom a mentolt, régen volt a táskámban egy doboz mentolos, meg egy doboz nemmentolos a hidegban, vagy csak nemmentolost vittem. NMa tök jó, viszek egy pattintóst és eldöntöm, h van-e kedvem mentolozni)

2013. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én ma vettem ilyen "pattintós" zöld szofit, de csalódás volt :/ A sima zöld szofi sokkal jobb volt. És ezen, ha nem roppantom össze a golyót is érzik rajta kicsit. Szóval ilyet biztos nem veszek újra.
2013. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Boss911 válasza:
82%
annyi értelme van h pl a Camel az olyan mint a winterfresh... de am annyi értelme van h ha mentolosat szívsz de kérnek tőled egyet aki nemszereti a mentolosat az nemnyomja el.. de vannak olyan ismerőseim akik csak az utcsó 2-3 slukknál pattintják el h ne maradjon meg a cigi íz a szájukban.. van értelmes oldala is.. de én töltöttet szívok szal engem nemérint a dolog
2013. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
tényleg, olyan üres filtert nem árulnak, amiben van kapszula?
2013. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én speciel a pattintósat jobban szeretem, mint a sima mentolosat, mert:

1. a sima mentolostól mindig beszédülök

2. így ha akarom mentolosat szívok, ha meg nem akarom, akkor simát

3. általában már csak a végefelé pattintom el, mikor már kezdene erősebb lenni a cigi

2013. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Kipróbáltam és nagyon rossz, gondolom azért mert eleve utáltam a mentolos cigit.

Amúgy azért szívják mert tetszik az embereknek, hogy lehet vele valamit csinálni, pattintani.

2013. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
72%
Én az utolsó 2-3 slukknál szoktam elpattintani. Így a végén a cigi íze helyett, enyhe mentol íz marad a számban dohányzás után. Nekem ez a legjobb benne.
2013. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!