Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől fáj a torkom/mandulám...

Mitől fáj a torkom/mandulám és hátul a nyelvem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam rá a cigire, csak bulikban szoktam 1-2 szálat elszívni, de azt is kb egy hónapban egyszer. Februárban, márciusban és április elején is be volt dagadva a mandulám, 4 féle antibiotikummal tudták csak kikezelni ( természetesen akkor nem cigiztem). Most hogy már nem fájt semmim, elmentem bulizni és meginnt cigiztem, de nemis szívtam erőset, csak ilyen epreset (nemtudom hogy ez számít e ) és rá 2 nappal, piros lett a torkom/mandulám, fáj a nyelvem is, de csak hátul és néha szúró fájdalmat érzek :O ! A nyirokcsomóm pedig kicsit bevan dagadva a nyakamon ( már máskor is bevolt, csak most jobban). Máskor is volt már ilyen, hogy buli után ilyet éreztem,de nem vagyok benne biztos hogy a cigi miatt van, vagypedig azért, mert megfáztam? (miniruhában éjszaka az utcán...). De nem tudom hogy a cigitől van e, hiszen máskor nem szoktam szívni, csak bulikban... :O

Szerintetek lehet hogy a cigitől fáj, vagy semmi köze nincs hozzá?? Ha valaki nem tudőzi le, akkor lehet? Mit gondoltok?


2013. ápr. 25. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen epres cigit szívtál? :O Nem is tudtam, h van ilyen, pedig már legalább 3 éve dohányzom. Egyébként én elsétálnék velea dokihoz, a bisztonság kedvéért! :) De szinte biztos, h nem a cigitől!
2013. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a neve hogy Life és ilyen kis rózsaszín a vége :D Amúgy nem Magyarországról van,hanem egyik barátnőm hozta Ukrajnából, de lehet hogy itthon is lehet kapni! :)

Rendben,értem, megnyugodtam akkor, remélem tényleg nem attól van! :)

KÖSZÖNÖM :)

2013. ápr. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!