Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy az ismerőse...

Miért van az, hogy az ismerőseim körében gyakorlatilag, aki leszokott a cigiről, az majdnem mint férfi? A nőknek ennyire nem lenne akaraterejük?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Csak "véletlen". Ez nem nem függő. Bárki könnyen leteheti.
2013. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ezen már én is gondolkodtam, ezt figyeltem meg a cigivel és a súlyvesztéssel kapcsolatban is. Ha egy férfi úgy dönt hogy letesz valami káros szenvedélyt, vagy lefogy, akkor azt végig is viszi, kívülről szemlélve egészen egyszerűen. Biztos nagyon szenvednek ők is, de nem rinyálnak, mint mi nők :)

Gondolom általánosságban erősebb az akaraterejük mint a nőknek.

Nekem nőként sikerült letenni a cigit, másfél éve, baromi nehezen, viszont a legjobb barátnőm és az édesanyám évek óta próbálkoznak, de sajnos sikertelenül. Pedig igyekszem minden lehető segítséget megadni nekik.

A körülöttünk lévő pasik meg csak gondolnak egyet, és nem gyújtanak rá többet :)

2013. ápr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emberfüggő a dolog. Egyik hölgyismerősöm x év kemény dohányzás után eldöntötte, hogy leteszi. Másnap már nem gyújtott rá, és azóta sem. Én meg már kb. 20x "leszoktam" azóta. :) 30F
2013. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Én nőként letettem a cigit anno, úgyhogy ne legyél ilyen hímsoviniszta, mert az ilyen emberektől a hányinger kerülget.
2013. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És csak az ismerősöd köréről nem ítélhetsz meg egy egész nemet, kb a Föld népességének a felét. Legyen már eszed, ember!
2013. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21:24, a feministáktól bezzeg nincs hányingered, mi? Ha egyszer így van az én ismerősi körömben, és a haverok is mind ezt mondják, akkor nem szabad megkérdezni?
2013. ápr. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!