Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha bejön ez a teljesen felesle...

Ha bejön ez a teljesen felesleges, buta trafik törvény, akkor hol a francba tudok majd cigit venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Korrupt ország ez. Nem is a fiatalokat akarják védeni, hanem a pénztárcájukat növelni. A Fidesztől ez egy nagyon rossz húzás volt. Ja és mennyivel fog drágulni a cigi? Ugye nem sokkal?

2013. ápr. 26. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

1500Ft-ig akarják emelni a cigit, nagyjából egységesíteni a cigiárakat, hogy ezzel is visszaszorítsák a cigicsempészetet, bár ezzel nem fogják, mert aki nem EU ország, ott olcsóbb lesz, meg gyártani is olcsóbb lesz.


A lényeg, hogy le kell tenni mihamarabb, és akkor nincs értelme azon gondolkodni, hogy ki korrupt vagy ki nem korrupt a trafik törvényben.


Láttad már a torokdaganatos csávó képét a cigis dobozon? Nézd csak meg és garantáltan lerakod fél éven belül.

2013. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyűjtöm azokat a képeket és a tüdős, meg a gégerákos a kedvencem. És nem fogok leszokni. Amúgy is csak gyengét és keveset szívok és úgyse lesz tőle semmi bajom:) Szerintem ne a kormány és ne más döntse el helyettem, hogy mikor szokjak le. Ez az én dolgom. Ezért tartom butaságnak. Az Eu-ból meg ki kéne lépni, mert egy nagy foostalicska az egész.
2013. ápr. 26. 21:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Bár megkönnyebbültem, hogy 1500-nál drágább nem lesz, ezt még ki tudom fizetni. Köszönöm a válaszod:)
2013. ápr. 26. 21:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Most számoltam ki, egy hónapig elég egy karton cigi. Biztos sokan fel fognak tankolni, úgyhogy megyek én is.
2013. ápr. 26. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nekem tökre vicces hogy gyűjtöd azokat a képeket :DD egyébként vannak azokból tényleg jók xd
2013. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen:D Én mindig azon szurkolok, hogy tüdőset kapjak. De néha sajnos közbe lép Mörfi törvénye, mert pont olyan dobozt kapok, amin nincs kép, vagy csak egy unalmas, babakocsis anyukás van.
2013. ápr. 26. 21:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a cigis dobozt és sajnos csak egy felírat van rajta.
2013. ápr. 26. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem most olyan van amin egy fiú és egy nő vagy egy ágyban :DD és még egy olyan amin az van hogy a dohányzás gyengiti a spermiumokat vagy mi , és az is szép, ami olyan szabályosan néz ki :DDD

De van egy, szerintem sejtminta amire ránéz az ember és nem tudja kivenni a képből hogy mi van rajta.

Majd ha boltban jársz kérd h adjanak olyat amin olyan van amit szeretnél ;):DD

2013. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csempész cigi jóval olcsóbb és ha itt vidéken be tudjuk szerezni akkor ne mond hogy Pesten nem:D Csak vigyázz ne bas*zanak át.
2013. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!