Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedd reggel elkezdtem használn...

Kedd reggel elkezdtem használni a Nicorett közepes tapaszát. Azota nem gyujtottam rá. Általában reggel "borzaszto"/a tapasz felrakása/elött, mert ez volt a bevett szokás reggel kávé-cigi. Ezt valahogy elfogom tudni hagyni?

Figyelt kérdés

15évig dohányoztam most tényleg eltökélt vagyok,és ugy érzem megy is mert ennyi ideig még sosem birtam,létezik hogy a tapasz ilyen jo?és a gyogyszerész azt mondta hogy még jövöhéten is a közepes fokozat,és utána a leggyengébb,mjad egyet vegyek itthonra tartaléknak ha még ezután is rámjönne.

Amikor rám jön hogy rágyujtanék mit tegyek?



2013. ápr. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam levenni a tapaszt éjszakára sem, van hatása reggel is. Amikor (reggeli kávé) úgy érzem, ölni tudnék egy cigiért, akkor bekapok egy nikotinos rágót. Nem javasolják a kettőt együtt, de napi 1 rágóval biztosítom magam az elcsábulás ellen. Több mint 30 éves megszokást legyőzni, nem könnyű. Nekem eddig 10-szer sikerült. :)

Most megint eltökélt vagyok én is...

2013. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél pl. egy almát vagy pár szál ropit. Azt mondják, hogy egy dohányosnak leszokás közben nem feltétlenül (csak) maga a nikotin hiányzik, hiszen azt pótolod a matricával, hanem maga a mozdulat is. Ezért eszik sok ember leszokás közben, és elég sokan panaszkodnak a hízásra is. De egy almától csak nem áll fent ez a veszély. :)
2013. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.nekem azt mondta apatikus hogy estére mindenképp vegyem le a tapaszt akkor mégse??
2013. ápr. 27. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

16 óra a hatóideje. DE!! Éjszakára vedd le, mert zavarhatja a nikotin pótlás az alvásodat. Ha reggel felrakod, estig eltelik a 16 óra. Akkor hogy zavarja az alvásodat?

Üzlet. Másnap reggel ragassz fel újat.

24 óránként cserélem, van amikor még több ideig van egy felragasztva.

2013. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne tapasszal szokjatok le, bolondok, mert nem a nikotin hiányzik nektek, hanem a szokás. A cigi lelki szükséglet, a hiánya nem okoz komoly testi tüneteket, csak pszichéset, azt viszont nagyon.
2013. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!