Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigiben van...

Az elektromos cigiben van annyi nikotin, hogy halálos legyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt számokkal is alátámasztanád, kérlek?
2013. máj. 1. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek számadataim, de azt ugye tudjuk, hogy a hagyományos cigi nikotintartalmától is csak akkor tud meghalni az ember, ha vesz több kartonnal, főzetet csinál belőle, és felhajtja.


Egyébként az elektromos cigihez kapható patronokon is jelzik hogy mennyi a nikotintartalmuk, akárcsak a hagyományos cigik dobozán.

Egy patron állítólag három doboz ciginek felel meg. Az első időszakban, mikor átszoktam az elektromosra, előfordult, hogy csak szívtam és szívtam, míg nem jött belőle több. Rá kellett jönnöm, hogy elszívtam egy nap alatt egy egész patront. A legerősebb fajtából.


Szóval elképzelhetetlennek tartom hogy bele lehessen halni az elektromos cigibe a nikotintartalma miatt. Az már előfordult egy-két emberrel, hogy belerobbant az arcukba a -mint kiderült- selejt elektromos cigi, de ez a max kár, ami érheti az embert az e-cigivel. De ez is ritka mint a fehér holló.

2013. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem!


Már csak ez tart vissza, hogy használjam, én ilyen parás vagyok! :)


Tegnap előtt vettem a tescoban és már ki is próbáltam, megvagyok vele elégedve, mintha az eredetit szívnám, de félek, illetve féltem tőle..

2013. máj. 1. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem vannak számadataim! ha 60 kiló vagy, 60 ml nikotin egyhúzásra megöl!kiló/mg függő.. az e-cigikben a legnagyobb 24ml-es, ha 24 kiló vagy, és egyhúzóra megiszod csak akkor fog megölni! amúgy a szervezet 2 óra alatt kiüríti magából az összes nikotint..
2013. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!