Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigaretta károsabb mint a...

A cigaretta károsabb mint a vizipipa? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Én körübelül fél éve cigi-zek.

De annyira nem jó.Egyik ismerősöm ajánlotta a vizipipát és azt mondta,hogy az nem okoz függőséget és nem halsz meg tüdőrákban.



2013. máj. 11. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy? Milyen fajtát szívsz és mennyit naponta? F/29
2013. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

14. Naponta nem de hetente hétvégén legalább 8-10 szál. De kedek többet is.. A vizipipázásjobb?

Piros dobozos,west-et szívok.

2013. máj. 11. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Minél hamarabb próbáld lerakni amíg le tudod később nagyon nehéz lesz és nem fog jólesni. [link] Más jellegű, de az sem 100%-ban egészséges, fejlődésben lévő szervezet vagy 18-20ig ha van rá mód nem kellene erőltetni a témát, jószándékból írom... F/29
2013. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oké megfogadoma tanácsodat :)

Akkor csak jobb lenne a vizipipa? :)

2013. máj. 11. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Olyan szempontból jobb, hogy jobban megvan adva a módja, ha van rá mód várj még a vásárlással, ne rontsd el a jövődet ha van rá egy mód:) F/29
2013. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendben ( :
2013. máj. 11. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Így van a cigaretta károsabb a vízipipánál.

Osztom az eddigi válaszoló véleményét, addig hagyj fel ezzel a szokással, amíg teheted, ugyanos kocadohányosként nem egyszerű a művelet, bár ott is többnyire csak az akaraterőn múlik, de pont hogy e tulajdonság hiánya miatt kezdik el az emberek a dohányzást.

Ui.: nem vizipipa hanem vízipipa, na ugye és még tanultál is valamit.

2013. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A cigi jóval károsabb a vízipipától, ez nem kérdés... És szerintem vízipipázni sokkal jobb , sőt még ''finom'' is, ha ízesített dohányt raksz bele. Ráadásul függőséget sem okoz...
2013. máj. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. máj. 12. 10:26
 10/13 anonim válasza:
51%

Én kb. fél éve vásároltam vízipipát, azóta legalább hetente egyszer pipázok! Nagy élmény szerintem... Múltkor rágyújtottam egy cigire, (haver adott)fújom a füstöt és mondom ez meg van gyújtva??? Mert nekem valahogy kicsi a füstje. :D A vízipipának sokkal nagyobb és finomabb füstje van.


Az, hogy melyik a károsabb? Egyértelműen a cigaretta! Bár van egy nagyon leszavazott videó a youtuben, hogy mennyire káros a pipa... ottani állítás szerint annyi füst van benne mint 500 szál cigiben :D (ez igaz is)

2013. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!