Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha hétvégente elszívok 6-7...

Ha hétvégente elszívok 6-7 szál cigit, és mellette vízipipázok, az mennyire lehet káros?

Figyelt kérdés

Hétköznap nagyon ritkán cigizek, pipázni meg tényleg csak hétvégenként szoktam, kb. 2 max 3 órat... Egyébként kb. 1 és fél éve vagyok így, hogy hétvégente cigizek de annyira sosem kívántam meg, hogy rászokjak és nelegyek meg nélküle...


17/F



2013. máj. 18. 00:33
 1/2 anonim válasza:
Épp eléggé ahhoz hogy indokod legyen arra hogy ne csináld
2013. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
magyarul fél doboz cigi kb hetente, hát én én 6 éve cigizek és heti 2 dobozzal szivok szóval az annyira nem jó arány a részedröl,igazából valószinű hogy ez egy kinöhetö hétvégi bulizós" cigizés, egyszerüen vannak oylanok akik csak akkor kivánják,ebben a kivitelezésben én semmivel sem tartom károsabbnak (sőt) minthogy megiszik valaki pár sört vagy bármit 17 évesen (szerintem..)viszont a vizipipa, áht 2-3 óra, én 1 órát se birok belöle mert szétmegy a fejem, aminek valószinű hogy az az oka, sokan nem tudják,és poénból is szivják unalomba, de abba semmiféle nikotin és egyéb szűrő nincs, több órán át folyamatosan nem csoda hogy bepunnyad töle az ember mert ugy kitágitja a hörgőket,és kerül a szervezetbe az a dohánykeverék hát én azt erősen mellőzném.de amúgy kérdem,ha efélék miatt felmerül benned a büntudat akkor miért csinálod? mert jól esik akkor gondolom. de akkor meg ne legyen, mert a kettő elég erős ellentmondás
2013. máj. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!