Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Végleg letettem a cigit! Jól...

Végleg letettem a cigit! Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, nem sokat dohányoztam, napi 1-2 szál ment el csak. De most, hogy elszívtam egy szál cigit, azt éreztem hogy már nem is kívánom, sőt hogyha arra gondolok hogy cigizni akarok csak idegesebb leszek. Kibírom nélküle is, úgyhogy kidobtam a maradék cigarettámat! Inkább a gitározásra szeretném költeni a pénzt, nem szeretném tovább roncsolni az egészségem! Jól tettem?

2013. máj. 29. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a felesleges kérdést kár volt feltenni...
2013. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Természetesen igen, jól tetted! Az egészség megőrzése nagyon fontos. Másrészt a dohány, az alkohol és minden más hasonló kábító -és mámorítószer haszontalan és pénzpazarlás is. Gitározni pedig sokkal hasznosabb, és jó dolog is.


Kedves első válaszadó! Lehet, hogy a kérdés felesleges, de vannak akiknek kell megerősítés, a jó döntés meghozásában. A mondandód helyén való, de a stílusa nem. Nem sértésként mondom, de egy kulturáltabb válasz sokkal jobb benyomást kelt a másikban. Köszönöm a megértésed.

2013. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló! (:
2013. máj. 29. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól döntöttél. Egy tüdőbeteg bácsi mondta egyszer, hogy cigarettából csak egyet kell eldobni: az első szálat. :) Hajrá!
2013. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!