Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A piros cigiknek miért barna...

A piros cigiknek miért barna a szűrője?

Figyelt kérdés
ez tapasztalataim szerint csak a pirosnál van....miért?

2013. jún. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A kék Helikonnak és az arany Marlboronak barna a szűrője, a piros Multinak fehér. Legalábbis amikor még cigiztem az volt.

Egyébként nem tudom, gondolom egyes márkák gyártásánál úgy gondolták ők barna szűrővel dolgoznak.

Melyik márkánál fehér a gyenge és barna az erős?

2013. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szinte az összesnél...talán van pár kivétel amit írtál pl. marlboro gold
2013. jún. 2. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Pattintósaknál is fehér, Piros pall mall pattintós az, igaz hülyén nézne ki a kék pötty egy barnán...

Szerintem úgy van hogy a barnát olcsóbb gyártani, ezért rakják az erősre, mert aki erőset szív azt nem érdekli hogy néz ki, viszont a Marlboro Blue Frost-nál, Pattintós cigiknél, könnyűeknél a fogyasztót biztos érdekli az is hogy hogy néz ki a cigi...

2013. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában az összes ciginek barna szűrője. Pl. itthon a szürke Westnek fehér, ott kint az is barna.
2013. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fekete dunhillnak is fehér a szűrője.
2013. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!