Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell? Lehet hogy nem?

Hogyan kell? Lehet hogy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lehet buta kérdés...de hogyan kell letüdőzni a cigifüstöt? Azt mondták csak fujjam ki a levegőtés szívjak bele mintha csak levegőt vennék. Lehetséges hogy nem tüdőzöm le?

Köszi előre is :)


2013. jún. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Még mielőtt megtanulod, azelőtt verd ki a fejedből! Ha rászoksz, akkor nehéz leszokni, és igen a sablonszöveg: KÁROS és nagyon DRÁGA.

Nem ettől leszel felnőtt, hogy cigizel. Ha meg a barátaid bíztatnak erre, akkor őket is hamar elfelejthetnéd...

Csak jóindulatból írtam!

2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szivsz a cigivol, kiveszed a szadbol majd mielott kifujnad szivsz ra egy kis levegot igy gyakorlatilag lepreseled a fustot!

Eloszor nagyom fog kaparni meg kohogni fogsz de igy megy ez:)

2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso koszonom hogy aggpdsz de csak ki szeretnem probalni igy lassan 18 eves fejjel...:D senki nem kenyszerit es a barataim se szivjak csak 1...;)

Masodik koszonom ;) megy a zold pacsi ;)

2013. jún. 2. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a "necigizz" sablonos szövegeket... 18 éves, csak tudja mi a jó neki.

Mikor a szádban van a füst, vegyél rá egy kis levegőt, ahogy az előttem szóló leírta, így a tüdődbe kerül, de vigyázz, lassan fújd ki, mert nekem volt, hogy gyorsan kifújtam, és kicsit csípte a torkom :)

2013. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen, miután szívtál egyet, szívj mégegyszer, érezni fogod, úgy már teljesen más lesz.
2013. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örök hálám nektek! ;) oda is ment a zold tapi! ;)

Köszönöm :)

2013. jún. 3. 21:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!