Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mosthogy van a trafiktörvény,...

Mosthogy van a trafiktörvény, sikerült 18 éven alattinak cigit venni?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok h van-e haszna a torvenyek:)
2013. jún. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Júni 15-ig lehet még kapni normális boltokban. Addig a biztos helyemről szerzem

De elmondom neked hogy trafiktörvény ide vagy oda, kinézek 18nak, elviszem ismim személyiét és gond nélkül odafogják adni a cuccot, nem csinálnak belőle gondot, ha meg igen akkor apukámat vagy ismerőst kérek meg, aki szívni akar az szívni is fog.

Az egész a pénzre megy ki.

De azért azt elismerem hogy biztos lesz sikere abban h nehezebben jutnak hozzá a fiatalok akik nem olyan "okosak" mint én, de rengeteg boltost fosztanak meg a megélhetéstől

2013. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm azelőtt tölti be a 18at, hogy érvénybe lépne hogy boltokban nem lehet árusítani. Baromi jól időzítette a születését. :D

Onnantól pedig megveszi nekem arra a kis időre, amíg én is 18 leszek.

Szóval nálunk semmi haszna nem lesz, leszámítva hogy nincs a környéken dohánybolt és engem fog küldözgetni anyám hogy szerezzek, ha már úgyis bejárok a városba.

2013. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Akármelyik 18 alatti megkér egy éppen arrafelé sétáló felnőtt embert, aki 18 fölött van, hogy kellene egy doboz XY márkájú cigi. Sokan megvennék, sőt még ha borravalót is hagy :)
2013. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se a 18 év alattiak, se felette nem tud senki majd cigit venni, mert itt nem lesz nemzeti cigi, mivel senki sem pályázott. Majd hoz a sógor ukránt.
2013. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!