Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » úgy elszívnák már egy jointot,...

úgy elszívnák már egy jointot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy hónappal ezelőttig napi szinten téptem, de mostanában csak 7végén. eddig nem volt feszület, de most tekernék egy cigit , és ellőném valamelyik sorstársammal.
2009. okt. 8. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld visszatartani ezt a dolgot, tereld el a gondolataidat, esetleg takaríts, sportolj, nézz meg egy jó filmet.Anélkül is jól érezheted magad hogy füveznél.:)
2009. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. A filmnézés sem jó cigi nélkül, szal ne maradj otthon!!! Menj el önként elterelőre beszélgetni!!!
2009. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kitartást csak mindjárt itt a péntek .. én mindjárt megyeek aludni gyorsabban telik az idő.. de ammugy én kajálni szoktam ha kattogok de perpill semmi kaja nincs itthon:D
2009. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hé, nem akarom letenni :D anélkül is jó kedvem szokott lenni :D csak most ugy ellőnék egy blázt. elterelőre nem megyek. XD eddig is járnom kellett pártfogóhoz :d de most kishiján felszedtem egy csajt a feszület eme szörnyű (:D)órájában , az elterelőre a figyelmem . de most megyek asszem betépek :D
2009. okt. 8. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia hawerr:D:D:D tekerjünk együtt XD
2009. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja :D jó ötlet :D virtuális tekerés és virtuális smokolás :D hehe
2009. okt. 8. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:

gyerekek akkor már beszállokénis egy .0val :D

nagyon fasza AK-47et tudok rendezni ha kell.


amúgy én ha kattogok, tekerek egy sima cigit, és az a feeling egy kicsit eltereli a gondolataimat.....

2009. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tekerj egyet. holnap már hétvége.
2009. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szívd el az összeset, úgyse lehet semmi másról meggyőzni.
2009. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Küldjetek már ide is egy pöppet csak úgy virtuálisaaaan:)
2009. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!