Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigitől lehet hallucinál...

Füves cigitől lehet hallucinálni? ( csak kíváncsiságból )

Figyelt kérdés

#füves cigi #harucináció
2013. jún. 7. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán
2013. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

esetleg ha vmi ritka erős thc tartalmút szerzel be, amit manapság itthon nem lehet kapni, attól lehet vmi nagyon gyenge lepkefingnyi hallucinációd.

de nem az útszéli gazzal felütött magyar vacaktól!

2013. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha elsőnek (vagy sok idő után újra) szívsz nagyobb mennyiséget (mondjuk egy 1, 1.5 grammos greenpeace) egy kiváló minőségű (OG Kush, Blue Dream, White Widow) cuccból, akkor elég érdekesen torzul a tér.
2013. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2013. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hoffmann-bélyeg


na az odaver!

lesz alice csodaországban, meg narnia krónikái!

2013. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet ,nem értem miről beszéltek nem kell hozzá egy g se.

jó erős fű kell hozzá abból nem is kell sok és már haluzol is .velem már megtörtént meg ismerőseimmel is megtörtént már.

halluzások ,időérzék elvesztése,nem vágod hol vagy ,többször elmentem a házunk előtt pedig haza akartam menni,

volt hogy kettőt láttam mindenből.nem érdekel ha a sok fűves lepontoz,igazat beszélek

lehet tőle haluzni is de csak az erősebbektől

2013. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem lehet maximum színesebbnek látod a világot stb... amit a felettem válaszoló írt az pedig egy marhaság amit te szívtál akkor barátom az erős herbál volt és azt hitted hogy fű ezért lettél tőle ilyen rosszul.
2014. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!