Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen próbálhatom ki a...

Hány évesen próbálhatom ki a vízipipát?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni hogy milyen de a szüleim nem engedik:( 14/F
2013. jún. 16. 17:57
1 2
 1/11 llvgfree ***** válasza:
75%
Hát haver én 16 voltam, de ha füvet is raktok bele akkor várj 17-18 éves korodig!
2013. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Én 15 voltam, szerintem simán kipróbálhatod...

Függőséget nem okoz.

Nagyon károsnak sem nevezhető.

Finom a füstje.

Sokkal nagyobb élvezet, mint pl. cigit szívni.

2013. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meggyőztem őket és ismerek egy helyet ahol tudok venni vízipipát! :) Esetleg valami dohányt vagy ásványt vegyek? Melyik a jobb?
2013. jún. 16. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt az ásványt ajánlom:


[link]

2013. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dohányt nem tudsz akár hol venni, mert elvileg nem adhatnak el 18 alatt, követ viszont bárhol kell hogy adjanak, mert nem számít dohánynak szóval köveket vegyél.
2013. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
az ásvány szar viszont a dohány kicsit káros ..
2013. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
70%

Én pl 1 éve vizipipázom,először 15 évesen vettem egyet,mellé pedig shiazo követ.

Mostanság dohánnyal tömök,de ha ki szeretnéd próbálni/ismerkedsz vele akkor szerintem a kő is megteszi mivel finom,nagy füstöt eredményez,és egyálltalán nem káros..Maximum a szén káros de hát na..A szmog is az mégis szívod egésznap ha városi vagy.. :D Mondjuk azt azért elárulom hogy nincs annyira karakteres íze mint a dohánynak de hát na.. :D Köhögő rohamot nem okoz,függőséget sem,szóval csak bátran!

2013. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Én 14-15 évesen próbáltam ki először,hosszas győzködés után.

Eleinte shiazo-val szívtam,aztán dohánnyal is,már nem csinálnak belőle gondot.

Sokkal jobb,mint a cigi,állítólag nem annyira káros,finom az íze,és hangulatos is,pláne ha barátokkal szívjátok! :)

2013. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Én asszem 13 évesen próbáltam először. Akkoriban kezdett teret hódítani. Abban az időben még csak dohány volt, a kőröl nem is lehetett hallani. (csak sok évvel később)

A szüleimtől nem kértem rá engedélyt...

2013. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bocsi,de azért annyiban kijavítanálak hogy ha a dohányt magadban szívod/eltúlzod(pl napi 1-2) akkor igenis több nikotint,kátrányt viszel be a szervezetedbe mint a cigivel.

Persze ha csak heti 1-2 szer vizipipázol,vagy többen is vizipipáztok akkor az a mennyiség nem okozhat gondot :)

És még annyit hogy ha dohánnyal tömsz egyedül akkor arra vigyázz hogy ne egyfolytában szívd,hanem 1-2 lassú levegővétel után szívj újra füstöt mert velem is előfordult eleinte hogy túlzásba vittem és kaptam egy enyhe szén-monoxid mérgezést ha jól tudom(javítsatok ki ha rossz) és eléggé fájt a fejem utána.. :)

Szóval lehet,de csakis óvatosan,nem kapkodva,nem túlzásba vive :)

2013. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!