Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik fajta elektromos cigit...

Melyik fajta elektromos cigit vegyem meg?

Figyelt kérdés

Voltam lennt egy elektronos cigi boltban.

Nem a cigi formájúra gondolok hanem a másikra.

Van egy 10.000 Ft-os de azt nagyon sokallom!

Meg van egy 5000 Ft-os.

A 10-esben az a több hogy nagyobb meg nyomni kell egy gombot amikor szívom meg fennt jelzi hogy mennyi folyadék van benne.

A 5-ezres pedig nem kell nyomni gombot az is jelzi és kényelmesebb szívni is.

Szerintetek melyik legyen?

Ja az 5ezres az 2011 a másik meg 2012-es

Üdv:28/F

Ja és normális válaszokat!



2013. jún. 16. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Normális válasznak szánom!

Szerintem semelyiket sem!Ha le akarsz szokni akkor ne dohányozz.

Láss magad elé hogy büdös de nagyon és drága.

Igy hát én már 3 éve nem dohányzom

Sok sikert

2013. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1100-as Ego aksi Helix V3 vagy Vivi Nova patronnal. Kb. 6000-ből megvan,és jó minőségű.
2013. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tomi90 ***** válasza:
100%

Nagyon okos vagy első válaszoló... Az elektromos cigi nem ég, nem füstöl, nem büdös, nem egészségtelen. Csak gőzt fejleszt nikotinnal (van 0-ás is de az nem ér semmit) ami nem rákkeltő, csak az agy egyik repectorát stimulálja. És még lényegesen olcsóbb is.


Az ego-helix kombó a legjobb választás. Ami gombos és könnyebb szívni, mint a nem gombos automatát.

2013. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt hallottam, hogy a nem gombos (vákuumkapcsolós) hamarabb lemerül, nemtom, hogy igaz e.. én EGO-t-vel kezdtem, és c kazán volt hozzá, de aztán vettem hélixet, és az jó volt, de elkezdett köpködni, most egy vatelines csövet használok,magnum a neve, az bevált, de az meg sűrűn égett lesz, így váltogatom a hélixet és a magnumot.. elvagyok vele 1 éve.. komolyabb készülékeim is vannak, NGP, meg Lavatube, de az EGO-hoz folyton visszatérek, valamiért nekem ez vált be.. azonkívül pedig ajánlom neked az ecigiforum.hu-t mert ott megtudsz mindent, és szívesen segítenek!Mert Egot se rendelgess mindenféle oldalakról, mert keményen hamisítják!!!!!!! ahol biztos jó minőséget kapsz: ecigimester.hu, ecigionline.hu, e-liquid.hu, vape42.hu, evapor.hu, ezek régi és nagy cégek magyarországon, ők nagyon rendesek!Ha baj lenne a cigivel, ki is cserélik!
2013. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A legjobb minőségű az EGO termékcsaládból származik.

Folyadékkal tölthető és a kazánja is kibír simán 2 hónapot /CE-5/

Nálunk 11900.-ba kerül és 900mAh akku van benne,ami simán kibír 1 napot és nem ormótlanul nagy,mint az 1100-1300mAh-s.

2013. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!