Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen kiszerelésben, valamint...

Milyen kiszerelésben, valamint milyen áron lehet kapni vizipipa dohányt?

Figyelt kérdés
Az interneten nem sokat találtam a témában, tudom, hogy vannak 50g és 200g-os csomagok, de hogy árulnak-e nagyobbat, és hogy milyen áron, azt nem tudom.
2013. jún. 18. 13:18
 1/4 anonim válasza:
Interneten keresztül már nem lehet rendelni. Viszont a legtöbb drágulnak árulnak. Annyit elmondanék, hogy saját tapasztalatom alapján nem vennék már dohányt, hanem Shaizo követ. Ezt elvileg még ki is szállítják mert nincs benne nikotin stb, csak kő és aroma. Ez és a dohány is nagyjából 1000-1200 ft körül van.
2013. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Araboktól vegyél, lehet velük alkudni.
2013. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 psytom00 válasza:
Keleti pályaudvar melletti Hernád utca és környékén sok bolt van, ahol lehet kapni dohányt. Az 50g-os két évvel ezelőtt 400-500 körül volt árban. De jó sok féle volt kapható
2013. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha szemetet akar venni akkor nyugodtan vegyen 400-500 forintért..

Én Al-Waha és Al-Sultan dohányokat veszek 1000-1200 ért.

2013. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!