Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bagóval kapcsolatosan áldás...

Bagóval kapcsolatosan áldás havának közepe tályát követően kizárt, hogy vásárlási lehetőség nyíljon bármely boltban (mint például a tescó, auchan, lidl, Jóska bá' vegyes boltja a Mozsár utca sarkán) kivéve a Nemzeti Dohányboltokat?

Figyelt kérdés
tudna tehát számomra a cigarettavásárlási lehetőségekről bárminemű tályékoztatást nyújtani valamiféle derék polgár?

2013. jún. 28. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi lesz itt, mi vettünk előre egy karton cigit, biztos ami biztos.
2013. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két várost is tudok, ahol nagyáruházban lesz nemzeti dohánybolt, persze nem bent az áruházban, hanem annak kinti üzletsorán.

Amúgy egy nem túl nagy városban élek, és már három nemzeti dohányboltról tudok, kettő útba is esik alkalomadtán, úgyhogy ellátásban nem lesz hiány. :)

2013. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Multik nem árulhatnak dohányárut, viszont üzletsoron nyílhatnak nemzeti dohányboltok függetlenül az áruházlánctól.
2013. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak Pestről tudok tapasztalatokat. Kis környezetemben egy volt trafik átalakult nemzeti bagóárudává. Újrafestették, hétfőm nyit. Sőt, az elsőnek említett trafik mellé kb 500 méterre egy magánház alagsorában csodás átalakuláson ment át egy szuterén. Ma pedig megjelent az ajtó felett a nemzeti logó.

Szóval, nekem pl még házhoz is jött a boltocska.Most elég csak átsétálnom az utca másik oldalára.:))

Kökin alagsorban kettő bolt egymás mellett, ahol idáig volt dohány. Elsőbe bementem, és már az ajtó felett virított a nemzeti karika. Még kaptam is olyan dohányt, ami máshol már kifogyott.

2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a használható információtartalommal rendelkező válaszokat!
2013. júl. 3. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyafáját, de lepontoztatok.

Attól még a tályékoztatás szót j-vel írják....

2013. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!