Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ex-dohányosok! Akik letették...

Ex-dohányosok! Akik letették a cigit, hogy bírták utánna a nikotinhiányt elviselni? Mik voltak a tünetek? Tanácsokat tudtok nekem adni leszokáshoz! Fontos! A trafikmutyinak köszönhetem ezt h le teszem.

Figyelt kérdés
aki letette a cigit hogy bírta ki h ne cigizzen?

2013. jún. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a titka, és az egyetlen lehetséges módszer -- kényszeren kívül --, hogy van valami motivációd, ami erősebb a rágyújtási vágyadnál. Ha eléggé utálod a muttyereket, még az is jó lehet.
2013. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Motiváció. A barátnőm rábeszélt, hogy csak bulikon dohányozzak. Kb. 3 hónapig rá se gyújtottam, az első két hét borzalmas volt. Kb. 5 napig bírtam normális kedélyállapottal, aztán kikészültem. Hál'istennek itt volt mellettem a barátnőm, és átsegített a kínokon. Még mindig dohányzok, de csak bulikon, társasággal, így a havi fogyasztásom maximum 5 szál havonta. Ennél többet akármilyen helyzet adódik, akkor se szívok el. Szerintem sikerült leküzdeni a függőséget, annak ellenére, hogy még viszek be a szervezetembe nikotint. Egyeltalán nem kívánom már, csupán jól esik a barátokkal rápöffenteni.


Szerintem végleg letenni még könnyebb, hiszen nincs "ez még belefér" duma, hanem nem szívsz többet és kész, nem esel vissza, amitől én még mindig félek egy kicsit.


1 évig dohányoztam, naponta 3-4 szálat szívtam, korán kezdtem, 15 évesen, most töltöm majd a 17-et, és lassan 1 éve már csak társasági-dohányos vagyok.

2013. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell motiváció semmihez. Az embereket így akarják rászoktatni, hogy egyformán gondolkodjunk. Mi nem vagyunk kolónia, hogy ránk az EU annyira vigyázzon, mintha a saját gyerekei lennénk! Közben meg esszük a sok rákkeltő anyagot, és nem is tudunk róla, hogy miket tartalmaz! Csak ez titok!
2013. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a trafik tiszta 50-es évek! Kicsit az orosz időkre emlékeztet!
2013. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!