Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemrég kezdtem el dohányozni...

Nemrég kezdtem el dohányozni és mostanában elég gyakran szárazan köhögök, ez emiatt van?

Figyelt kérdés

Nem minden nap, de amikor igen akkor 2-4 szálat szívok el.

A köhögés általában csak otthon szokott így kijönni. Nem tudom hogy ez a dohányzástól van-e de azért szeretnék mindent megtudni.



2013. júl. 3. 22:55
 1/6 anonim válasza:
100%
A nikotin bénítja a csillókat, tehát nem tudnak tisztulni a légutaid. Ezért köhögsz. Drága dolog ám a dohányzás, számold ki, hogy egy év alatt mennyit költenél rá, meg fogsz lepődni
2013. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok dohányost lehet hallani köhécselni, nyilván van összefüggés, és emellett még ott lesz a tüdőrák kialakulásának nagyobb rizikója. Meg drága is. Én a helyedben még most abbahagynám.
2013. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívsz? Megkérdezhetem miért kezdtél el dohányozni? Hány éves vagy?
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az a tanácsom Számodra, h ha nemrég kezdted el, nagyon gyorsan hagyd is abba. Most még talán könnyen le tudod tenni. Mert majd pár év múlva úgyis le akarsz szokni róla mert büdös, drága és káros. Semmi előnye nincs!!! Én 27 éves vagyok, kb 10 éve szívom le akarom tenni de nagyon nehéz. Nemtudom hány éves vagy, de ettől nem lesz menőbb az ember, és ha nem hagyod abba most pár év múlva nagyon nehéz lesz és bánni fogod h elkezdted. Hagyd abba légyszíves!!!! :)
2013. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg lehet de kétlem talán próbálj gyengébb cigit szívni. Én 13 éves korom óta cigizek úgy 5 év ,fél , 1doboz és semmi bajom sincs.
2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nincs.
2020. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!