Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó estét! Súlyos ez hagyam...

Jó estét! Súlyos ez hagyam abba vagy tovább cigizhetem?

Figyelt kérdés
kb 1 órával ezelőtt megint nikotinmérgezésem volt,csak most rosszabb volt mint pár hónappal ezelőtt.Akkor csak nagyon megszédültem és még percekig szédültem,de most ki is feküdtem,elkezdtem izzadni,nagyon megszédültem,egy kis ideig feküdtem,hányingerem is volt,aztán felültem és hánytam de most se érzem valami jól magam...
2013. júl. 4. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek után sem akarod abbahagyni, akkor hajrá...
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HAGYD ABBA!!! Láthatod, hogy egyáltalán nem tesz jót neked! Ennél "jobb" inspiráció nincs, hogy tedd le!
2013. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha az kell neked hogy össze ess és mentőbe ébredj fel akkor hajrá :)
2013. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tovább cigizhetsz-e? Cigizni minden esetben egészségtelen, vagy előbb vagy később, vagy így vagy úgy, de jelentkeztek volna a tünetek. És ezek után, amikor még azt is leírod, hogy NIKOTINMÉRGEZÉSED volt, ezt kérded?
2013. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felesleges abbahagynod, ez csak a természetes szelekció része. Ugyanis ha így folytatod, akkor legalább nem fogsz szaporodni.
2013. júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sőt emeld a napi adagodat, ezzel immuninsá téve a szervezetet -_-
2013. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívsz?
2013. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy már komolyabb a probléma? esetleg rák, daganat stb? azonnal hagyd abba. válts át elektromos cigire, az nem fog belőled mérgezést kiváltani, és könnyebben leszokhatsz, ha nem megy egyik napról a másikra. az életeddel játszol!!!
2013. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nikotinmérgezés tünetei

Izzadás.

Fejfájás.

Szédülés.

Émelygés.

Hasmenés.

Hányás, hányinger.


Súlyos esetben akár eszméletvesztés, rángógörcs vagy sokkos állapot is kialakulhat. Sőt, a nikotinmérgezés hatására leállhat a légzés, vagyis akár halálos kimenetelű is lehet.

2013. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!