Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szívjam el az utolsó doboz...

Szívjam el az utolsó doboz cigit, hamár megvettem?

Figyelt kérdés

Most döbbentem rá, hogy b****a meg, mennyit elköltöttem cigire, amiből vehettem volna csokit, sört, vagy kenyeret, vagy bármit.


És most leszokok!

Még van 1 doboz cigim. Szívjam még el? Ha már kidobtam megint rá 850 ftot?



2013. júl. 7. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Add el egy haverodnak 750ért pl. Mindketten nyertek, te meg leszokhatsz. Én legalábbis ezt tenném. De nekem van vagy 8 doboz megkezdett vagy még ki se bontott cigim innen-onnan, de nem dohányzom csak alkalmanként :D Évek óta hozzájuk se nyúltam.
2013. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Add el, és vegyél a pénzen csokit vagy sört vagy kenyeret vagy bármit.
2013. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne szívd el hanem rakd ki az asztalodra.... ne ugy szokj le hogy nincs, hanem úgy hogy van, és tudod hogy elszivhatnád de mégsem teszed, mert te erős vagy és leszoksz......
2013. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én épp így voltam, egy egész doboz cigivel a zsebemben határoztam el, hogy végképp leszokom. Úgy, ahogy volt, odaadtam az egyik barátnőmnek. Nem gondolkoztam ezen.
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Milyet vettél?
2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

20 éves. Nem sokat cigiztem eddig, lehet pont azért jöttem erre rá, mert ha évek óta cigiznék, megszoktam volna a tudatot, hogy mennyit elköltöttem, és akkor mindegy lenne. Most kiszámoltam, hogy amit nem a haverok adtak cigit, és én vettem, az olyan 20e forint.


Szóval most van itt egy piros marlboro kedden v szerdán vettem, és nézegettem a dobozát, és nézem-názem 850ft.

Mondom b***a meg! majdnem egy ezres! Mondom f**omat, én nem fogom egy kocsi árát elszívni! Most nem fogok többé cigit venni az biztos!

2013. júl. 7. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran gyújtottál rá?
2013. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát alkalmanként, leginkább ha buliban voltam. Otthon nem nagyon.


Ezért is pazarlás az egész. Alkoholra is kidob az ember, meg még cigire is... egy doboz minimum egy este. az + egy ezres...

2013. júl. 7. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg első kőrben, hogy csak nagyon ritkán ( ne minden buliba) gyújts rá, sportolj, bicaj, futás, kondi stb bármi jó. Az jó dolog, hogy felismerted hogy ez így nem jó, elszántnak tűnsz, nagykorú vagy nem dőlt össze a világ, akkor lenen gond ha 18 alatt csinálnád ezt. F/29
2013. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én ,mikor elhatároztam,hogy leszokom a cigiről,a több doboz megmaradt cigit egy jól látható helyre raktam és azzal erősítettem az akaratom,hogy ránézve azt mondtam;rágyujthatnék hiszen itt a cigi ,de én erősebb vagyok és legyőzöm a cigit! Ennek már 30 éve és azóta sem szívtam egy szálat sem!Utánaszámolva ,még anyagilag is egy jó döntés volt.Az egészség szempontjából meg pláne!
2013. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!