Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb cigi ízre? Ami nem olyan drága, és szép is külsőre. És fekete külsejű cigiket tudtok mondani, azok is szépek.

Figyelt kérdés

Pl. Davidoff-ot nevezik úri ciginek is, Dunhill ne mtudom milyen, Winston is szép külsőre.

[link]



2013. júl. 11. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
zöld multi a legjobb
2013. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem az abszolút kedvenc mindig a Dunhill volt, de a Philip Morris-t is szerettem (már nem dohányzom). Aminek nagyon tetszik a csomagolása az a Kent, viszont az íze nekem nem jön be.
2013. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És fekete külsejű cigiket ne mtudtok, szépenn néznek ki szerintem.

Dunhill, Davidoff ezek úri cigik?

2013. júl. 11. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy csak kíváncsiságból?
2013. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 miért? :D
2013. júl. 12. 00:59
 6/12 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú? :D csak mert én nem azt nézem hogy milyen csomagolása van hanem hogy milyen ár/érték arány az amit veszek, érdekes nekem ez a szemléletmód.
2013. júl. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
a Davidoff nekem nem ízlik:s
2013. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mentolos Austin-t szívok jelenleg, de inkább a Dunhill (abból is a Switch).

23/L

2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nézni a külsejét, de nem ez a fő célpont. Nagyon sokáig Davidoffot szívtam, abból is az aranyat. Nagyon szép doboza van. Egyszer-kétszer vettem belőle a legvékonyabbat.. hát az valami meseszép! :D

Egyébként fekete cigiből a Marloborot ismerem (annak nagyon pici és cuki doboza van), a Djarumot, de abból maga a cigi is fekete, meg a Bensolt (vagy Benson?!)


Itt a superslim Davidoff:

[link]

2013. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem. A linken van fekete Davidoff is.
2013. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!