Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most, hogy bejöttek a "Nemzeti...

Most, hogy bejöttek a "Nemzeti Dohányboltok", hol lehet vízipipa dohányt venni?

Figyelt kérdés
Mert ha jól tudom a jól bevált "arab" helyeken már nem árulhatnak dohányt, így aki tud olyan nemzeti dohányboltot (főleg Pesten), ahol lehet venni vízipipa dohányt, kérem írja le, hogy ezzel is segítsük egymást :)

2013. júl. 13. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Székesfehérváron a Budai u. 12. szám alatt kb. 70 féle íz van! (Nemzeti Dohánybolt lett, de szivar és vízipipa szaküzlet volt és az is maradt!!!!!!!!)
2013. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most már legálisan csak a nemzeti dohány boltokban.
2013. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az eddig világos, hogy Nemzeti Dohányboltokban, de a kérdés leginkább arrafele irányult, hogy melyik Dohányboltban lehet kapni, mert vagy 20 db ilyesmi boltban voltam, de mindenhonnan elküldtek és azt mondták, hogy "Ha lesz rá még igény akkor rendelünk".

Szóval mégegyszer, aki pontos címet tud mondani, hogy ebben és abban a dohányboltban lehet kapni, azt megköszönném/nénk.

2013. júl. 17. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Székesfehérváron a Budai u. 12.
2013. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nemtudja valaki hogy Szekszárdon hol lehet? :D
2013. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Találtam egyet Pesten:

XI. Fehérvári út 63-65 ( [link] )

2013. júl. 19. 16:24
 7/10 anonim válasza:
77%
Moszkva téren is lehet a nemzeti dohányboltban (KFC mellett)
2013. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki csömöri (mint én) akkor az Auchan melleti dohányboltban is lehet kapni, igaz kevés (2 íz van) de van (al-sultan)
2013. aug. 28. 17:47
 9/10 naperszeigen válasza:

A Deák térrel szemben a József Attila utcában van két dohánybolt.

Az egyikben van vagy 20 féle dohány és gyöngy is.

A jobb oldaliban, ha jól emlékszem, mert itt is kettő van egymás mellett -_- ...

Asszem szenük is van pár fajta, és komplett pipák meg tömítők.

Remélem segítettem :)

2014. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha valaki olvassa: az Örs vezér terén, a Fehér út 1. számon álló ronda épület aljában remek a választék, a kisméretű szén 400ft /10 darab. (Ha nem találta volna még meg a csömöri kérdező.)
2015. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!