Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül a dohány és a...

Mennyibe kerül a dohány és a hüvely?

Figyelt kérdés
Milyen fajta dohányt èrdemes venmi?

2013. júl. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Most akarsz rászokni? Én sherry-vaníliás Primus dohányt szívok, 890.- Ft, a cigi hüvely 360.- Ft, de most szeretnék leszokni.
2013. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ja, körülbelül 40-50 szál cigi jön ki 40 gramm dohányból, a hüvely 200 darabos.
2013. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem de hogyis! Mar 1eve cigarettazok csak unom mar h nem eleg egy doboz cigi. Mindenki mondja h toltos cigi jobb szeretnem kiprobalni.

Egyebkent amit irtal az izesitett akkor?

2013. júl. 18. 23:34
 4/5 Nist válasza:

Nem csak toltos cigi van. En peldaul sodrom egy sodrogep segitsegevel. Cigaretta filter, rovid cigarettapapir (es ajanlott) es sodrogep kell hozza. Meg persze dohany. En masodjara vettem most 150 g-s RGD dohanyt. Hat nem a legjobb:S - A dohanyt erdemes nagy kiszerelesben venni es ha van levegozaroja azt sose felejtsd el visszazarni, mert kiszarad! - A legjobb dohany, amit eddig szivtam Amber LEaf - boltokban nem nagyon lattam meg, ez inkabb sodrashoz jo dohany. A szofi dohanya sem rossz nagyjabol egy arban van a jobb/kozepes kategoriakkal. Bond sem rossz, annak a szurke valtozatt ajanlom (nekem egy ido utan eros volt a kek).

A huvelybol nekem a 100 darabos szofi jott be, de azt meg ezer eve vettem :D pont ket hete ajanlgattak a traffikban 275db-s valami no name huvelyt 275 FT-ert. (pedig en cigarettafiltert kertem :@)

Nekem ennyi otletem van, ja es ne felejts el venni tolto -gepet is.

2013. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Szofi dohányt szívok, az 890 volt legutóbb, de lehet, azóta emelték.

A hüvelyből meg a Club kéket szoktam venni, az 200 Ft.

A töltőm meg Primus, 1600 Ft volt, és sokkal jobb töltő, mint ami előtte volt, a Colombus töltő, ami drágább is volt ráadásul.

2013. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!