Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik töltik a cigit! Tudnátok...

Akik töltik a cigit! Tudnátok segíteni, hogy milyen dohányt és milyen cigaretta hüvelyt vegyek?

Figyelt kérdés

Narancssárga Pall Mall-t szívok (kátrány 4mg, nikotin 0,3mg, szénmonoxid 5mg). Már nézegettem a Nemzeti Dohányboltban a dohányokat, de nem tudtam, melyik hasonlít erre a legjobban, mert nem írják rá a dohányra a fenti MG-os dolgokat.


Melyik dohány hasonlít legjobban a fenti cigire? Melyikkel ajánlatos próbálkoznom? Milyen hüvellyel?



2013. júl. 26. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 mg-os arany Dunhillt szívtam és bejött helyette a kék Sophi hüvely és az LD dohány.
2013. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami, elég keményre kell tölteni,akkor nem olyan erős.
2013. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Szofi hüvely (mindegy hogy kék vagy barna, ugyan olyan) és a világoskék szofi dohány, vagy a szürke golden
2013. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1: az LD dohányból csak egy fajta van? Legutóbb a Nemzeti Dohányboltban a nővel a citromsárga Helikont (? asszem) néztem, de azon sem volt semmi, pont mint a többin.
2013. júl. 26. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
LD-ből egy fajta(kék)van.
2013. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kék szofi dohányt töltök aktív szénszűrős primus hüvelybe. Kicsit keményebbre szoktam tölteni, és mielőtt meggyújtom megsodrom mindig egy kicsit. Bár ez lehet hogy kicsit erősebb mint a narisaripalimali de meglehet szokni.
2013. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LD-t Golden Gate kéket, bondot, szofi kéket barnát viszik legtöbben, szofi, primus, vagy club hüvellyel.

egy trafikos.

2013. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!