Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem értem akkor most mivan?...

Nem értem akkor most mivan? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vízipipa ásványt venni, de nem vagyok 18éves . Tudtommal az ásvány nemtartalmaz nikotint ezért 18éven aluliaknak is kiadják. Bementem az egyik trafikba és közli az eladó hogy a boltba nemmehetek be. Mondtam neki hogy csak ásványt szeretnék de azt flelte hogy nemvagyok 18 akkor nemlehetek a boltban sem. Tehát kiadhatják 18 éven alulinak de a boltba nem mehetek be . Akko most mivan?

2013. júl. 27. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Minden trafikra a következő van írva: 18 éven aluli NEM TARTOZKODHAT bent.. Magyarul, nem mehetsz be, és ha személyit kérnek, és nem vagy 18, nem adhatnak el neked. Ebből van a sok hiszti, hogy unalmába az anyuka cigizik, de nem mehet be cigit venni gyerekkel, az ajtóból meg nem kérhet és nem is adnak neki.
2013. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az van, hogy nem mehetsz be a boltba, szóval vásárolni sem tudsz ott, mert nem lépheted át a küszöböt. Baromság ez a dohánybolt dolog, ne próbálj benne ésszerűséget keresni... Meg úgy egyáltalán semmiben, amiket mostanában kitalálnak. Csak a nagyobb problémákról próbálják elterelni a figyelmet. Az emberek emiatt bosszankodnak, mint ahogy most te is, és akkor kevésbé figyelnek arra, hogy odafent hogyan teszik tönkre az országot.
2013. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez pont így van. Sajnos. A logika megvillant a sok politikusnak.
2013. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

a cigihüvelyt sem adhatják ki, pedig abban sincs nikotin. Nem azon múlik, hogy van-e benne nikotin, hanem hogy dohányzáshoz való kellék, ezért nem adják oda.

Ilyenkor az van, hogy majd pipázol ha nagy leszel, most még kicsi vagy. :)

2013. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred hogy dobja ki az ajtón te pedig bedobod a pénzt.
2013. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Akkor megkérdezném, az első válaszoló miért lett lepontozva? Mert normális választ adott? Vagy mert sok hülyével ellentétben ő elsőre is megérti, hogy "18éven aluliaknak belépni tilos" ? Nem mondta, egy szóval sem, hogy egyet ért a törvénnyel, tényeket írt le, erre le lett pontozva. Aki megérti a piros karikában a 18as számot, az haszontalan választ ad?:) Akkor csak hőbörögjünk tovább, az majd biztos hasznos lesz.

HÜLYE IDIÓTÁK!

2013. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Az ásvánnyal vízipipázásnak köze nincs a dohányzáshoz.


Ne Nemzeti dohányboltban keresgélj. VP ásványt szerintem árulhatnak máshol is.

2013. júl. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!