Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jelentősége annak, hogy...

Mi a jelentősége annak, hogy hány centis a vízipipa?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szívásra szinte semmi, nem számit, csak anyi hogy a magasabb vizipipa jobban néz ki és ha hagyományosan a földre rakod akkor könnyebben tudod megpiszkálni a szenet! Inkább arra kell figyelni hogy az üvege ne legyen túl apró! Legyen legalább fél literes addig a szintig amig tölteni kell! A gömbölyübb üvegek ebből a szempontból hatékonyabbak! A magassága nem számit semmit!
2009. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. okt. 24. 09:05
 3/8 anonim válasza:

Ez attól függ, mire szeretnéd használni: szeretnéd-e könnyen hordozni, vagy csak otthoni használatra keresel. Ha a hordozhatóság is fontos Neked, akkor a 35cm -55cm-eseket ajánlom. Ha csak otthon szeretnéd használni, vagy valami fix helyen, akkor pedig lehetőség szerint minél nagyobbat érdemes venned. Mivel ezek sokkal inpozánsabbak, így díszként is jobban mutatnak majd a szobában. Fontos tudni, hogy minél nagyobb egy pipa annál nagyobb víztartály tartozik hozzá, és így a több vízen át haladó füst jobban megszűrődik, lehűl, és ezáltal jobban kiérződnek az ízek.


Remélem tudtam segíteni, ha több információra van szükséged, vagy kényelmesen az interneten akarsz válogatni: www.vizipipawebaruhaz.hu

2009. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Pont ezt írtam én is!:D És azt is hogy valóbban számit a tartály mérete, hogy arra figyelj! Általábban minnél magasabb a pipa, annál nagyobb tartály szokott lenni hozzá, de nem mindig! Nekem most számomra az eddigi legideálisabb pipám van, ez az 5. a sorban, 45 cm, de akkora a tartálya mint az előző 70 cm-es pipámnak! Semmi különbség szívásra, csak könnyebben szállítható és tisztitható! De a legeslegkíválobb pipák azok a Kalin Mamun pipák, amik akár egy életre is jók, és érezni a különbséget szíváskor is, állitólag olyan könnyen jön belőlük a füst mint ha levegőt vennél! Nagyon jól is néznek ki! Csak sajnos 25.000-nél kezdődik az áruk! Ha a mostanim tönkremegy akkor biztos hogy olyat fogok venni, végeredményben megéri, mert nekem az eddigi pipáim átlagosan 1-2 évig éltek, és átlagosan napi 2-őt szoktam pipázni! Ezek meg állitólag nagyon durván tartósak!
2009. okt. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2009. okt. 25. 07:42
 6/8 anonim válasza:
kisseb jobb --> több a füst
2010. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aaz elöttem hozzázzolohoz nem jobb a füstje a kicsinek


a nagynak tekintélyt parancsolo mérete van ha hurcolászni akarod akkor ilyen 20-32-55 centi pipa keel ha meg otthonra aakkor minnél naggyobb annál naggyobb a "tekintély" nekem 85ös pipum van meg egyy 65ös bár at ritkán van használva de a segáz meg van 35ös hurcolászni bár tegnap elattam de segáz xD deh a 85 ös naon jó hémhozzá dupla kerámiával

2010. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz írni utolsó, de segáz.. :D
2011. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!