Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Maradt fél doboz cigim, de...

Maradt fél doboz cigim, de többé nem gyújtok rá. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Dobjam ki? Arra gondoltam, hogy majd ha valaki oda jön hozzám az utcán cigit kérni, neki adom az egész dobozt. :D

Jó ötlet?

Csak még sose jöttem hozzám oda cigit kérni. :D



2013. aug. 6. 18:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jöttek*
2013. aug. 6. 18:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én valamiért elraktam mélyen a fiók mélyére a cigis dobozt, azzal hogy hátha egyszer szükségem lesz rá..

15 évvel később amikor lomtalanítottam a lakásomban akkor újra megtaláltam a doboz cigit. Már besárgult, na akkor dobtam ki, és nem is értettem, hogy miért nem rögtön dobtam ki..

Szerintem dobd ki.. Ne tartsd meg, mert akár a kísértés is nagy lehet ..

2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán erős lenne az elhatározás a leszokásban nem gondolkoznál azon mi legyen egy fél doboz cigarettával. Vagy elrakod a fiókba vagy kidobod.
2013. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne dobd ki, add valami hajléktalannak vagy ilyesmi.akármennyire is káros ők igy is ugyis szereznek,biztos odalennének.
2013. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor elhatároztam hogy végleg leszokok akkor a fél doboz cigit összegyűrtem és kivágtam az utcán a szemetesbe akkor kezembe volt egy félig elszívott szál, azt meg egyszerűen elnyomtam a hamuzóba. Ami volt otthon kb 5 doboz cigi azt oda adtam a szomszéd 65 éves néninek cserébe sütött nekem almás pitét.

Megérte így üzletelni. Persze volt hogy itthon találtam még egy féldoboz cigit még az öngyújtóm is ott volt, azt a tetőtérbe raktam mert ott a nappaliba volt egy gerenda amit a tulaj díszgerendának épített oda, oda tette a dolgait, az volt a személyes vitrinje mivel az kb 180cm magasan volt így oda tehettem a cigimet amikor lemértem a terepet és valószínű hogy ott felejthettem mert csak 3-4 havonta mentem fel körbenézni nincs-e beázás, mert akkor azt nem használtam, és a felújítás előkészületeinél találtam meg a majdnem teli doboz cigimet öngyújtóval mindennel, amire azt hittem hogy elhagytam. Mivel Zipo gyújtó volt, amit még nagyon régen 18 éves koromban kaptam egy ismerőstől így azt megtartottam, nagyon megörültem amikor megtaláltam. A cigi még szívható volt a párom szerint, mivel csak 4 éves volt.

2013. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt csináltam amit az előttem író. Amikor eldöntöttem hogy többé nem dohányzom, a zsebemben lévő majdnem tele doboz cigit, az első kukába kidobtam öngyújtóval együtt. Otthon volt 2 karton cigim (az egyik csak az az 1 doboz hiányzott) én is odaadtam az egyik rokonomnak aki dohányzott.. Cserébe vett nekem egy nagy gyümölcs tálat tele gyümölccsel.. Soha többé nem gyújtottam rá, és ennek lassan 15 éve.
2013. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a padláson lévő ládába tettem 1 doboz cigit és 1 gyufát. Gondoltam , oké leszokok a cigiről, de jó ha van aranytartalék.. El is feledkeztem róla. Az évek mentek, és amikor mama meghalt, és pakoltuk a dolgokat újra megtaláltam a padláson a tesómmal. ott nevettünk hogy 18 éves voltam amikor oda dugtam, és 38 amikor megtaláltam. Kicsit besárgult, de érezhető dohányillat volt (sofi volt) poénból kipróbáltunk 1-1 szálat.. Mindketten bezöldültünk olyan rosszul lettünk tőle.. :) Hát elszoktam a cigitől..
2013. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Add oda bármelyik csövesnek, vagy csak hagyd ott valahol, úgy, hogy látszódjon, hogy van benne. Tuti elviszik.
2013. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 t_GaRami_a ***** válasza:
75%
Igazat mondanak... Ne várd, hogy majd valaki oda megy hozzád kérni. Kezdeményezz te. Menj oda, hogy kérsz egy doboz cigit? és akkor add oda.
2013. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy add oda ismerősnek vagy tedd el vagy csináld amit a nyolcadik hozzászóló írt.:D
2013. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!