Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyivel drágultak a cigik a...

Mennyivel drágultak a cigik a Nemzeti Dohányboltok létrejöttével?

Figyelt kérdés
Egyáltalán drágultak a cigik emiatt? Megköszönném, ha leírnátok, hogy most amit ti szívtok mennyibe kerül a trafikokban és hogy mennyi volt előtte:)
2013. aug. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit én szívok, nemrég 830 forint volt. Múlt héten vettem csak észre, hogy már 910. Majdnem dobtam egy hátast. Hogy ez a ND miatt van-e, fogalmam sincs.
2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért ez nagyon durva, én is biztos lehidaltam volna! Köszönöm a válaszod!
2013. aug. 22. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel szegény dohányboltos tulajoknak kevésnek tűnt az addigi árrés, így szépen ,szívességből emeltek a tervezett emelésen kívül még egy kis 10 %-ost is.
2013. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy pár év és ott fogunk tartani, hogy a szivarkák lesznek olyan árban mint most a rendes cigik :S
2013. aug. 24. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Számold ki, 10% árrés van. Ez annyit jelent, hogy ami eddig mondjuk 800 ft volt, arra rájön a 10% (80 ft), így lesz 880 ft. Nem pontosan ennyi, mert az előző 3%-os árrést ki kell belőle venni, de én utálok matekozni. Lényeg, hogy átlagosan 100-150 ft-al drágulnak a cigik.
2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!