Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eddigi életem során 10,...

Eddigi életem során 10, max.15 darab cigit szívtam el. Szerintetek ez mennyit árthatott a szervezetemnek? 16/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokat. Hagyd abba!

ÉS ne emiatt légy menő!

Ne engedd, hogy befolyásoljon mások véleménye, végülis az egészségedről van szó!!!

2013. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmit.
2013. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit... a szervezetben csak a több évnyi masszí dohányzás tud maradandó kért tenni
2013. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. :)
2013. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nagy agysebész lehet az első hozzászóló. :D
2013. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A Tengerész ***** válasza:
100%
Ha csak ilyen keveset, akkor bizonyára többnyire le se tüdőzted, szóval tutira semmit. De az igaz, hogy nem kéne folytatni. Nekem minden dohányos barátom halott már.
2013. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tuti meg fogsz halni!/mint a többi nem dohányzó/

Viszont, ha nem szívsz többet, csak kb 5 perccel hamarabb!

2013. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne hallgass az elsőre,én 1 évig dohányoztam, és most leálltam, tüdőszűrésen ugyanolyan eredményt kaptam mint egy átlag sőt! egy városi egyetemistának rosszabb volt pedig nemis dohányzott soha csak a szmogot szívta:// szóval semmit nem ártott nefélj, de ne folytasd! 17/F
2013. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hat anyi nem art semit csak tobb evnyi cigizes utan kezd artani kenemyen a szervezetednek de egy par evalat kitisztul es semmi baja nem lesz mar nem emlekszem meg jo par evel ezelot mondta a biotanarnom asziszem mikor 6. os voltam hogy egy szal cigi egy par honap mulva nem latszik mert persze hogy most hamegnezik a tudodet az elot es az utan is hogy elszivtal egy cigit nem latszik rajta valtozas de az igazsag az hogy van valtozas es ezel ne akarj felvagni hogy mien nagy gyerekvagy mert cigizel atol nem leszel jobb mint a tobbi es menobbse
2013. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudok olyanról, aki 80-90 évig éldegélt el úgy, hogy huszonéves korától fogva ennek a kétszeresét szívta napi szinten. Szóval hogy kiben mennyi kárt tesz, az mennyiség-erősség-és egyénfüggő, de kizárt, hogy ennyiből komolyabb problémád származhatna hosszútávon.
2013. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!