Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a dohányzás a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
A barátaim közül 2 héten belül 6an is elkezdtek cigizni, pedig a legtöbbjük előtte tökre ellenezte, és lenézte azokat, akik folyton rajta lógtak. Meg egy csomó fiatal kezében látom mostanság. Ez menő, vagy mi? Miért jó, hogy gusztustalan bűzt húznak maguk után?
2013. aug. 25. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Figyi, ők dohányoznak nekik az jó és ennyi. Nem fognak tőled engedélyt kérni rá. Ha annyira zavar akkor nem foglalkozol velük és ennyi. Sokan nem azért csinálják mert menő, hanem éppenséggel pont azért mert megnyugtatja őket. Lehet sokan nem mutatják de némelyiknek van elég baja szerintem.

Én speciel nem dohányzom pedig itthon is mindenki szívja, a baráti köröm is szívja meg még a barátomék is. Még sem zavar.

2013. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Aki stabil, szuverén személyiség, nem hagyja, hogy a bagósok hülye, pökhendi, lenéző dumája miatt benyalásképp ő is rászokjon.
2013. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Engem is nagyon zavar. A barati koromben az osszes fiu dohanyzik, az en baratom a legdurvabban, volt olyan idoszaka, amikor napi ket dobozt is elszivott, minden penzet a bagora koltotte, es hiaba probaltam vele beszelni, konkretan telibesz.rta a velemenyemet. Mara mar szerencsere "lecsokkentette" napi fel dobozra, de engem meg mindig zavar, es helyette is aggodok az egeszsegeert. :(
2013. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek a barátaid? Mert a tömeg követi a divatot, és a többség szeretne az "elvárásoknak" megfelelni, mert úgy érzi úgy többet ér, pedig pont fordítva van. Szokták mondani ha azt mondják ugorj be a kútba megteszed? Neaggódj előbb utóbb kinövik, egyre drágább lesz. F/29
2013. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert tiltják ,tisztára ádám és éva(meg a tiltott gyümölcs)
2013. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem divat, nekem jól esik néha aki meg divatból szívja az költse a 900-1000ftos cigire a pénzét úgyis apuci anyuci kifizeti!!!

Én is szoktam suli előtt látni hogy meggyújtja le se tüdőzi kifújja azt a halovány füstöt...mutogatva magyaráz és beszélget vele, hagyja leégni és egyet se szívott bele, aztán elnyomta a csikket. Többször is figyeltük reggelente hogy nagyon sok ilyen van.... hát ha van miből szennyezni a levegőt tegye!!

2013. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé divat.
2013. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!