Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik ha oldalra döntve,...

Mi történik ha oldalra döntve, illetve ha fejjel lefelé gyújtjuk meg az öngyújtót?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leégeted az ujjad. Fejjel lefelé pedig valószínűleg azonnal elalszik láng.
2013. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megdöntve gyujtottam egyet és egy másodperc mulva éreztem hogy áááá
2013. aug. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

1. Fogsz egy öngyújtót

2. Kicsit bevizezed a hüvelykujjad

3. Megcsinálod azt amit leírtál....ennyire kib#szott lusta nem lehetsz

2013. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
miért aludna el fejjel lefele? úgy még több gáz támozik, mivel az alján magasabb a nyomás, igy nagyobb lesz a láng... de picit szánalnas, hogy ezt van aki nem tudja, te kérdezõ, te meg nem mered kipróbálni? nem fog felrobbanni...
2013. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fizika 7. Osztályos anyag, hogy egy anyagot ha sűrítesz, összenyomsz, akkor annak minden pontján egyenletesen eloszlik a nyomás.

Ebből mondd már, hogy akkor hogyan lesz az aljában nagyobb?

2013. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
85%
Írhattad volna kicsit részletesebben is, mert a többiek nem értették a lényegét. Gondolom arra gondoltál, hogy milenne ha pl. lefordítva hasznílnánk tartósan egy öngyújtot. Szerintem mivel a hő szinte közvetlenűl a műanyag házat érné, ideővel az megolvadna, a gáz hirtelen nagymennyiségben kijutna ami robbanáshoz vezetne. Ezt egyszer én is kipróbálnám!
2013. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem a kezedben ;D

De ez több perc melegítés után következhet max be.

Manapság már normális anyagból csinálnak öngyújtót.

Amikor izzítom a szenet a vízipipámhoz, a akkor is majdnem így kell tartani, de amikor már azt érzem, hogy a kezem mindjárt leég, akkor az öngyújtónak még semmi baja

2013. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves "Fourth válasza:


Fizika 7. Osztályos anyag, hogy egy anyagot ha sűrítesz, összenyomsz, akkor annak minden pontján egyenletesen eloszlik a nyomás. "

fogj a kezedbe egy öngyújtót, lehetőleg azt az átlátszó fajtát, vedd szemügyre, mit fogsz látni? a tetejében légnemű, az aljában folyékony a gáz... és ha feltekered az öngyújtót és meggyújtod, akkor nagy lánggal fog égni, de ha fejjel lefelé fordítod, akkor fröcsögni is fog belőle a gáz, de persze ehhez már kellőképpen fel kell tekerni.

2013. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgy egy icipici lyuk ég az öngyújtó falán, ezen oszlopszerű lángoszlop formájában távozik a gáz, robbanásról szó sincs... sőtt időnként a nyomás el is oltja a tüzet így csak egy jéghideg gázsugár távozik az öngyújtóból... de könyörgöm, ti nem voltatok kamaszok?
2013. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én esküszöm, most csináltam meg, amit írtál!

Nem, nem fröcsögött, nem égett nagyobb lánggal és még csak el sem oltotta.

Pedig most töltöttem újra

2013. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!