Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1. ha mentolos cigit szivok...

1. ha mentolos cigit szivok akkor mentolos szagú leszek vagy ugyanúgy büdös leszek? 2. marlborotól melyik a legjobb mentolos cigi és mennyive kerül?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm!:)

2013. szept. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted? Nem leszel mentolos szagú, ugyanúgy cigiszagod lesz, max nem annyira átható, mintha rendeset szívnálés többet. Marlboroval nem vagyok képben én régebben bulik iszogatások alkalmával mentolos Dunhillt szoktam szívni, de mostanában egyáltalán nem cigizek, nem ér meg annyit, hogy utána tiszta büdös legyek.
2013. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sativus ***** válasza:
15%
a mentolos cigitől impotens leszel de szívjad nyugodtan
2013. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez HÜLYESÉG..azért mert valaki elkezdte nem kell elhinni hogy ez az igazság!!!
2013. szept. 2. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az csak urban legend. Faterom 30 éve mentolosat szív, a húgommal együtt mi vagyunk az élő bizonyítékok.
2013. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomi90 ***** válasza:
78%

A mentolos ciginek az íze mentolos nem a szaga. A szaga az csak gyengébb, de cigiszagú. Ez meg csak egy buta hiedelem, hogy csak a mentolos cigi okoz impotenciát. Hosszú távon minden cigi okozhat a kátrány meg más érszűkítő anyagok miatt, semmi köze a mentolhoz. Persze aki rendszeresen sportol, az kevésbé van ennek a veszélynek kitéve...


Blue Frost a legjobb mentolos Marlboro, pontos árát nem tudom, 900 és 1000 között van.

2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!