Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi most fogyaszt vagy nem?

A cigi most fogyaszt vagy nem?

Figyelt kérdés
Már olvastam mindenfélét, valaki meg tudná nekem mondani, hogy akkor most mi az igazság?

2013. szept. 4. 19:00
 1/7 anonim válasza:
39%
rossz helyen keresgélsz ha fogyni akarsz... cigi: káros, érszűkítő , büdös leszel sárga fogak, körmök..... ha kövér vagy ne cigivel akarj fogyni, ez már szánalmas egyél kevesebbet. ennyire nincsen ön kontrollod? lustavagy ? vegyél erőt magadon menny kocogni....ingyen van és nem leszel tőle büdös
2013. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
a cigi rontja az emésztést, csak szólok. azt mondják, hogy étvágytalanabb leszel tőle, de inkább ne tedd vele tönkre a szervezeted. nem éri meg. és nem is olyan jó.
2013. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
igaz mert egy kicsit gyorsítja az emésztést de ha fogyni akarsz ne ezzel próbálkozz.ha leszoksz az a pár kiló amit a cigi miatt adtál le minimum visszajön de lehet több is.haverom faterja 20 kilót hízott miután leszokott
2013. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, elég sokat kell szívni, aztán a kemoterápia elég jól lefogyaszt


az, hogy csökkenti az étvágyat, az nem jó fogyás. Lehet,hogy egy kicsit jobban összeesel tőle, de zsírtól nem fogsz megszabadulni. Rontja a felszívódást, gátolja az izmok oxigénfelhasználását, szóval max izomból fogsz fogyni, ami meg a lehető legrosszabb

2013. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomi90 ***** válasza:
Csökkenti az étvágyat és felgyorsítja az emésztést. De én dohányosként azt vettem észre, hogy az étvágycsökkenés csak láncdohányzástól jön létre. Van aki szűrő nélkül szívja, úgy lehet egy is étvágycsökkentő.
2013. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a dohányzás karcsúsít, hisz a dohányos a cigi után nyúl, amikor más a nasit keresi. Meg aztán a mai dohányárak mellett sokkal kevesebb jut kajára. De hidd el, nem éri meg!
2013. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyaszt. De csak ha úgy élsz mint én. Ne aludj, cigin, alkoholon, és koffeinen élj. A temetőben találkozunk!
2013. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!