Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki elmagyarázná, hogy...

Valaki elmagyarázná, hogy kell a cigit letüdőzni?

Figyelt kérdés
Dohányzom már egy pár éve, nem is vagyok tizenéves kis csitri, de valahogy amikor megpróbálkozom vele, mindig szinte majd' megfulladok! Valamit rosszul csinálok?
2009. nov. 3. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Igen
2009. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

1. Kiveszed a cigit a dobozból.

2. A kerámiatál alját kibéleled vele.

3. Ráborítod a tüdőt.

Egyszerű, gyors, egészséges!

Jó étvágyat!

2009. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon egészségtelen dolog, de örülnék ha kapnék ÉRTELMES válaszokat is! Azért tettem fel egy kérdést,annak ellenére, hogy tudtam, hogy fognak ilyen válaszok is jönni.
2009. nov. 3. 14:28
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

nem ajánlom, de azért leírom:

beszívod a füstöt a szádba, és rögtön veszel egy nagy levegőt a tüdődbe, mintha az Alpok friss levegője lenne (ezzel együtt lemegy a káros füst is, érzed a torkodon)

ha nem tüdőzöd le akkor szájrákot okozhat, ha letüdőzöd, akkor tüdőrákot. inkább tedd le (nem mondom, hogy akkor nem fogsz meghalni, de talán később és kíméletesebben)

2009. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Emlékeim szerint: egyszerre csak kicsi füstöt szívjál be, de csak a szádba, még ne lélegezd be. Itt egy kicsit tartogasd pl. amíg kiveszed a cigit a szádból (tehát ilyenkor visszatartod a lélegzeted), és a letüdőzés akkor jön, mikor már nincs a cigi a szádban. Akkor kiengeded a torkodban azt a valamit, amivel visszatartottad a lélegzeted (gégefedő?), mintha épp horkolnál, és ilyenkor lemegy a füst...(Anélkül, hogy példabeszédet akarnék tartani, azért egy kicsit viccesen néznek ki ezek az utasítások így leírva...és szívből kívánom, hogy ennél nagyobb gondod sose legyen...)
2009. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Addig örülj, még nem tudod, mert ha rájössz, hogy kell, akkor szoksz rá. Első alkalmakkor kellemes, de utána már értelme nincs, és sokéves függőséget okozhat. Örülök, hogy annyira sikerült leszoknom, hogy évek óta csak buliban, alkohol mellé gyújtok rá, amúgy nem.
2009. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hmm nem tudom, kinek kellemes én akárhányszor megkísérlem majdnem megfulladok tőle!
2009. nov. 3. 14:47
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Mi a francért cigizel, ha nem is esik jól, te tiszta lökött vagy!
2009. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tüdőzöm le úgy.
2009. nov. 3. 15:01
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, mi értelme így cigizni, de itt egy taktika:

Beszívod a füstöt és hirtelen ezt mondod: "Jaj, jön anyám" most viccesnek hangzik, de ha úgy csinálod, mintha megijednél, tuti letüdőzöd. Ha így sem, akkor add fel, nem kell cigizni.

2009. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!