Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Saját maradék vízipipa dohányt...

Saját maradék vízipipa dohányt lehet neten eladni?

Figyelt kérdés

Van pár maradék vízipipába való ízesített dohányom, amire már nincs szükségem.. árulhatom-e neten, hogy a NAV vagy valami egyéb hatóság ne szálljon rám?

Vagy milyen szöveget illesszek alá, ami esetleg kiskapu?


2013. szept. 17. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi dohányod maradt, hogy neten akarod értékesíteni?? Én épp most pakoltam össze a vízipipánkat a dobozába minden tartozékával, legalább 8 fél doboz dohány maradt meg, amit becsomagoltam mellé, de én azt el nem adnám senkinek. Meg azt sem tudnám mennyiért, én még 500 forintokért vettem, most mondjuk nem tudom mennyibe kerül már.
2013. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A nemzeti dohányboltban tegnap néztem meg, 1500-1600Ft/50gr..... borzalmas drága!!! A Sultánban asszem a 250gr-osok voltak olyan 3000Ft-ért.

Nekem meg maradt kókuszos, görögdinnyés, mentolos, menta-citromos, citromos, red bullos....

Mindből olyan 200-300 gr kb.

Hát ha eladnám akkor 100gr-ként olyan 1200Ft.. Al Waha... frissek nagyon.

2013. szept. 17. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott én is néztem, hogy baromian drágák! Viszont másik oldalról közelítve meg a témát, én nem biztos, hogy vennék neten pipadohányt, bár ki tudja. Valamekkora összegig nem kell bevallani a kereskedelemből származó jövedelmet, márpedig ebből nem lesz vagyonod, szóval ezt adóbevallásban nem kell feltüntetni. Aztán talán adásvételről kell valami bizonylat, ha eladod. Szerintem más nem nagyon lehet, elvégre dohányt akarnál eladni, nem egy autót, nehogy már téged találjon meg pont a NAV :)
2013. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!