Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet kapni nemzeti dohánybolt...

Lehet kapni nemzeti dohányboltban gawith apricot tubákot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Széll Kálmán téren a KFC mellett van egy kis dohánybolt, ott többféle tubákot is láttam.
2013. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ma 10:11

Esetleg megtudnád mondani, hogy körülbelül milyen áron/kiszerelésben lehet kapni?

2013. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. szept. 22. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Minap meglátogattam az boltot, sajnos az említett tubák nem volt, viszont ha már ott jártam vásároltam egy Ozona Raspberry 5g-osat 270ft-ért. Kisé fura, nincs összehasonlítási alapom, de nem rossz! Sőt mi több kifejezetten jó, számomra nagyon élénkítően hatott, és ami fura hogy utána nem kívántam a cigit. :)

Remélem nem gond hogy ismét írtam.

2013. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, sőt, örülök :)) lehet, hogy kipróbálom énis :)
2013. okt. 1. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez idő alatt körülbelül 5 alkalommal használtam. Úgy érzem jó sokáig elég lesz ez az 5g-os kiszerelés. Arra viszont készülj fel, hogy rendkívül gusztustalan mikor kifújod az orrod, enyhén szólva visszataszító. :O De ezt majd úgy is megtapasztalod, ha kipróbálod. :D

Te egyébként szoktál dohányozni, vagy csak ezt a formáját szeretnéd kipróbálni?

2013. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom milyen a tubákolás utáni orrfújás, mivel a fentebb említett barna színekben pompázó gawith tubákot használtam :)

Igen dohányzom, és alkalomadtán tubákolok, ezért is tettem fel a kérdést, mert eddig nem sikerült egy dohányboltban sem tubákot találnom :)

2013. okt. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!