Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cannabisos nyalókától be...

Cannabisos nyalókától be lehet tépni?!

Figyelt kérdés
Soha nem próbáltam semmilyen kábítószert és nem is szeretnék viszont meglátott egy ismerős az egyik benzinkútnál egy cannabisos nyalókát és szerinte érezett vmi hatást. A srác utoljára 8 éve szívott. Valamiféle mag kivonat van benne ami a kenderhez köthető mindössze. Szerintem csak agykontroll volt az egész... Szerintetek?

2013. szept. 19. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A haverod hülye. A fű hatóanyaga a THC Magyarországon illegális ezért még nyomokban sem tartalmazhatja semmilyen termék.
2013. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első jol mondta.plusz az igazi cannabisos nyalokàtol is rohatt nehèz beàlni,szinte semit nem èr!
2013. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1


Azért ne nevezd hülyének, sztem ez azért kicsit erős.

Kérdező: a haverod valszeg csak beképzelte a hatást. Velem egyszer elhitették egy sima sodort cigiről, hogy füves, úgyhogy rendesen beéreztem. (mondjuk akkoriban még nem voltam valami tapasztalt). Szóval ja '"agykontroll".

2013. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csak az olyan ember tudja beképzelni magának aki valójában még soha nem tépett be. Aki egyszer betép rendesen az meg tudja különböztetni a placebóhatástól hiszen az utóbbi messze alulmúlja az eredetit.

De elnézést a hülye kifejezésért! Inkább csak gyerekes.

2013. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!