Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 11 évesen szabad vizipipázni...

Roli0001 kérdése:

11 évesen szabad vizipipázni shiazoval?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2013. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szabadni szabad,de nem egészséges.
2013. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kihat pl. a tüdőmre mert állitolag nem káros
2013. szept. 28. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy 11 éves fejlődésben lévő szervezetre sokkal károsabb hatással van mint egy felnőtt testre. Nem véletlenül árulják a vízipipát olyan dohányboltban ahová csak 18 éven felüliek mehetnek be!
2013. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Presy ***** válasza:
11 évesen miért akarsz vizipipázni ? Talán barátikörbe ez a menő vagy mi nem értem fiatalokat igaz csak egy 10-esel vagyok idősebb de sose csábitott az ilyesmi.
2013. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 évesen még nem hiszem hogy vízipipáznod kellene, de egyébként shiazoval teljesen legális, mivel nem használsz semmilyen dohányterméket, és tényleg minimálisan káros shiazival a vízipipa, de azért még várhatnál vele pár évet.
2013. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem károsabb, mint egy forgalmasabb pesti utcán sétálgatni.

Semmi bajod nem lesz tőle, ha ésszel használod. Értsd: Nem hot boxolsz egy 6nm-es szobában. Ugyanis kicsi, zárt helyen, a szén miatt könnyen rosszul lehetsz. Meg nem mondom, hogy szén-dioxid vagy szén-monoxid mérgezést kapsz -e, ehhez mindig is segghülye voltam, de a lényeg, hogy így már veszélyes.


A törvény egyébként nem tiltja, mivel nem dohányzol. Innentől a szüleiden múlik, hogy megengedik -e.

2013. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11 évesen szabad tanulnod?

Az vízipipa és nem „vizipipa”.

Egyébként shiazóval kipróbálhatod, ugyanis ezt és az egyéb herbál fajtákat trafikokon kívül bármelyik ezzel szakosodott üzletben megvásárolhatod, ugyanis nincs benne dohány.

Az más kérdés hogy kémiailag még ezeknek a füstje/gőze sem minősül „egészségesnek” még ha ezt mások képtelenek felfogni.

2013. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Irj privátba pls
2013. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az óta már 14 éves vagyok és van vizipipám :)
2015. dec. 22. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!