Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen töltődohányt és cigihüv...

Milyen töltődohányt és cigihüvelyt vegyek, amiből tudok gyenge cigit tölteni?

Figyelt kérdés

Átlagos budapesti trafikkínálatot tekintve szeretnék anyagi okokból áttérni a cigaretta töltésre, dobozos helyett. Eddig narancssárga hosszú Pall Mall-t szívtam, szeretném ha a töltött cigi sem lenne számottevően erősebb (0.3-0.5ösre gondolok). Melyik márkájú, színű dohányt vegyem meg ehez?


Azt is megkérdezném még, hogy cigihüvely tekintetében melyik márka mellett döntsek, ha gazdaságosabb 200db-osat és hosszabb szűrőset szeretnék szintén azért, hogy ne legyen erős? Köszi előre is!



2013. okt. 2. 20:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
69%

Golden Gate Blue 170 gr 2350Ft,aminek még elfogadható minosége és kb 200 szál jön ki belöle!Papír pedig Colombus(200db-os=290Ft).

Én kb 80 napja tettem le,és most vettem meg álmamim gitárját a megmaradó pénzbol!80x850Ft=68000Ft és pont ennyi volt!

Egy évben ha sodrod akkor 1hó/3cs dohány + 2cs papír= 8000Ft 1év/12x8000=96000Ft.

96000 forintból mondjuk all inclusive Törökország kijön! (last minute-ben)!

Nem beszéltem a sok tökölodésrol ami a töltéssel jár,és arról sem hogy betegnek lenni nem jó dolog.

A mai Magyarországon azért próbálj egészséges maradni hogy véletlenül se kerülj kórházba,ez elég elrettentés aki volt már egyszer is!

2013. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, közbe megvettem ezidő alatt egy 40gr-os primus blue light dohányt primus 200dbos cigihüvellyel. Egész korrekt és szívható lett, röpke fél óra alatt kiválasztottuk a trafikos haverommal. Bár megkell jegyeznem, hogy ez mint leg lightosabb verzió, még mindig erősebb, mint egy gyenge cigi.
2013. okt. 7. 11:19
 3/15 vlina válasza:
Szerintem próbáld ki a Tilbury Silvert, vagy a Bondot Primus White hüvellyel.
2013. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Én is ilyen problémával küzdők. Egyszerűen nem találok megoldást arra hogy lightosabb legyen a töltőt cigi. Próbálkoztam a szénszűrős hüvellyel, sőt még raktam bele egy rollt és még mindig erős. Narancs helikon, kék szophi, kék golden gate, fehér bond-ezeket mint kipróbáltam, de egyszerűen nem találom a módját.

Nem is idegesítene a dolog, de elkezdtem köhögni, ilyensmi nem volt a sima ciginél. Pedig tiz szálnál nem nyomok többet. A leggyengébb cigi is amit kihoztam az kb piros marlbinak felel meg. Szóval, én is kiváncsi vagyok az ötletekre, véleményekre. Imádok dohányozni, nem akarok leszokni, de érzelmileg már nem ér annyit, hogy sima cigit vegyek. Várom az ötleteket!

2013. okt. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez.

A töltött cigitől köhögök, pedig előtte soha nem köhögtem.

2013. okt. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hát itt valami nagyon nem stimmel! Egyszerűen nem tudom megfejteni mi a trükk. Szerintem a dohánnyal van a baj. Fizukor megpróbálkozok még pár dohánnyal.

Sokat romlott a minősége a dohánynak. Olyan mintha az egész növényt bedarálnák, nem csak a levelét.

2013. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
töltött camelt szívok, de köhögök tőle mint a fene sajnos.
2013. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lázárvagyok válasza:
Én sárga hosszú multifiltert szívtam. Áttértem én is, hogy magamnak töltöm, egy harmad ára így a kész ciginek. Sárga Multifilter dohányt veszek, Primus szénfüstszűrős cigihüvelyt veszek hozzá. Szerintem majdnem ugyanolyan az íze, mint a késznek, nem köhögök tőle. Próbáltam már Multifilter cigihüvelyt is, ami elvileg még jobb lenne ízre, de sajnos nagyon rövid a füstszűrője, és ezért nem szeretem. Most a trafikos ismerősömet megkértem, hogy próbáljon beszerezni Zen hosszú hüvelyt, ha sikerül neki, azt fogom kipróbálni. Ha már nem tudunk leszokni a cigiről, akkor a töltéssel sokkal gazdaságosabb.
2014. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Próbálgattam jónéhány fajtát, sajnos az elején nem jegyeztem meg a márkákat, mind gyenge volt. Azóta viszont vagy csípős, s köhögtet, vagy erős, s köhögtet. Kivéve Tilbury Silver Blend, ez viszont gyenge, tehát keverem Marlboro Reddel, így beállítható az erőssége Sopianae szenes filterrel, LD készülékkel közepesre tömve.

Az ujakkal jobban lehet érezni a dohány eloszlását, majd a tömőlapáttal kell elsimítani. A készülék becsukása után érdemes finoman meghúzni a hüvelyt, ha kijön, újraigazítani, esetleg gumibetétet cserélni (ha a készülék tetejéhez/aljához felesleges dohány tapad, nem zár rá rendesen a hüvelyre, ill. a műanyag alkatrészek hamarabb elkopnak)

Viceroy piros - nagyon csípős.

Golden Gate Special Silver - csípős

Multi Yellow - elmegy.

(Sajnos a tesztet a Viceroy-jal kezdtem, ami a többi tesztnél kicsit bezavart.)

2014. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Ha túltömted, akkor is könnyen kijöhet a hüvely.
2014. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!