Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig tart a szavatossága a...

Meddig tart a szavatossága a marihuánának?

Figyelt kérdés
Vásárlási időtől számítva. Tudom hogy nehéz ezt pontosan megállapítani, hiszen nem lehet tudni hogy leve mennyi ideig volt raktárban" mielőtt megvettem volna, de mondjuk 3 héttel ezelőtt vettem, még mindig van viszonylag sok belőle és a szaga is elég intenzíven jelen van még. Szóval arra lennék kíváncsi hogy lehet-e egy idő amikortól már valahogy kezdi a pszichoaktív hatását "elveszíteni" vagy ez hülyeség? Rendesen le van zárva egy műanyag zacskóba, szóval a komposztálódási folyamat megindulása még eltarthat egy ideig, gondolom.

2013. okt. 3. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
IP címét rögzítettük, hamarosan érkezünk. Üdv: TEK
2013. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na ja, nyilván hatalmas nemzetbiztonsági kockázatnak minősül az az 1 grammnyi kis zöldecske :D
2013. okt. 3. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hogy el hidd ennek a szerencsétlen majomnak.. :D De egyébként tudtommal ha zárt helyen van, ahol nem kap levegőt szinte bár meddig megtartja azt a ''minőségét''.
2013. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
szerintem szívd el rögtön,hülyébb már úgy sem leszel.
2013. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A 22% os ismèt felvilatotta az èrtelmi szintjèt!
2013. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ülj le fiam,amig van mire :-)
2013. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
#4/6 Takarodj a redvás anyádba te konzervatív keresztény sznob fosadék!
2017. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor19... ***** válasza:
Pár hónap után be penészesedhet.
2018. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!