Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert van az hogy csuklok a...

Miert van az hogy csuklok a cigitol?

Figyelt kérdés
Kb. 5 eve rendszeresen dohanyzom,de az utobbi 1-2 evben neha de nem surun cigizes kozbe elkezdek csuklani,de csak akkor ha letudozom.Probaltam kozbe ugy venni a levegot h nem szivom, akkor nem csuklom,ha pl 30-40 mp-cig nem szivom akkor nem csuklok, ha ujbol beleszivok es letudozom akkor megint csuklom egyett.Mitol van ez?
2009. nov. 9. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Fogalmam sincs, de miért nem szoksz le? A cigi semmire nem jó. Fizetsz azért hogy beteg és büdös legyél...
2009. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pls ne ilyen szokj le valaszokat meg ilyeneket ha lehet.
2009. nov. 9. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Egyszer kék bondot vettem, attól az első szívástól, cigizés utáni 2-3 percig csuklottam. Miután kiürült a doboz ismét a szokásosat vettem, ezzel megoldódott a probléma.
2009. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem cigizés utan hanem kozbe csuklok es csak akkor amikor letudozom es nem csak egy cigimarkanal hanem tobbnel pl barna szofi piros viceroy mindegy melyik tobbfajatanal is eloforult mar.
2009. nov. 9. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
azért csuklasz, mert túlságosan letüdőzöd ráadásul nemis csinálod jól. nem szívd annyira mélyre a dohányt, ne csináld túl hirtelen.
2009. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A csuklás azért van mert elzárja valami talán a garatodat. Ezért kell olyankor inni, mert leviszi az ott maradt (kaját, gyógyszert,cukrot) akármit. A cigi túl erős, megerőlteted magad a letüdőzéssel. Ezért van. Válts fehérre szerintem.
2009. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!