Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzási kérdések?

Dohányzási kérdések?

Figyelt kérdés

1. Hány éves korodban szoktál rá?

2. Most hány éves vagy?

3. Milyet szívsz,és mennyit?

4. Kedvenced?

5. Szüleid mit szóltak?

6. Fiú vagy lány vagy?

Csak kíváncsiság.

Elolvashatjátok,ha érdekel az enyém,de nem muszáj:

Sajnos 16 évesen szoktam rá. Most 19 vagyok. Általában kék Pall Mall,narancs Pall mall,kék multi,Dunhill Switch,vagy Marlboro Blue Frost-ot szívok.Naponta 6 szál. Kedvencem a Dunhill Switch,a Marlboro Blue Frost,és a narancs Pall Mall. 1 évig titkoltam,17 éves koromig. Majd 17. szülinapomon egyenesen a szemükbe mondtam. Nyilván nem örültek,de értékelték,hogy a szemükbe mondtam.(Azt a mai napig nem tudják,hogy előtte már 1 éve szívtam.)

És tudom,hogy egy lánytól nem szép,de lány vagyok.

És ti?:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 15. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

14 évesen szoktam rá

34 leszek

Már nem szivom mert 3 éve leszoktam.

Mindegy milyen cigi volt.,mivel láncdohányos voltam

15 évesen már otthol szívtam,mert nehezen tudtak kezelni

És férfi vagyok.

Megjegyzés: addig tedd le míg nem késő.persze ez csak jótanács.A te életed,és a te egészséged

2013. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok,kb 13-14 éve cigiztem,most már második napja nem gyújtottam rá,és nem is tervezem.

Egy kegyetlen nagy hülyeség

2013. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És te vagy az akivel beszéltem priviben :)
2013. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tomi90 ***** válasza:
16 évesen szoktam rá, most 23 leszek 2 hét múlva. Piros/kék multi a kedvencem, de szívok bondot, szofit is. Mostanában p20-at is kipróbáltam az ára miatt (750ft) egész jó. Fél doboz körül megy el, ha buliba megyek néha egy egész doboz is elfogy. Szüleim nem örültek, mikor megtudták, de elfogadják. (Bár mindig mondja anyám hogy szokjak már le :D) Fiú vagyok.
2013. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. 12 évesen.

2. 30

3. Már nem dohányzom.

4. Sophianae világoskék,Marlboro Light.

5. Anyám tőlem kunyerált.

6. Fiú.


30 éves barátom nemrég temettük (kb. 1 éve).Egyszerre kezdtünk dohányozni.Csak 19 éves vagy.Most szokj le.Ennél bölcsebbet sajna nem tudok tanácsolni.

2013. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. 15

2. 19

3. Multi, sokat.

4. Multi.

5. Ellenzik.

6. Lány.

2013. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!