Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb tasakos...

Melyik a legjobb tasakos dohány, amiket most lehet kapni persze a magyar trafikokban? (40 grammos)

Figyelt kérdés
Aki tapasztalatai szerint képes lenne értékelni őket, ízük, nikotintartalmuk, kezelhetőségük szerint, az írhatna egy kissebb toplistát, elég ha 3-5 félét összehasonlít, Pl én most a Tilbury-re Symphonia és Festival dohányokra volnék kíváncsi?
2013. okt. 15. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a Goldengate a kedvenc. Tényleg valahogy úgy csinálják, hogy ugyanaz a 40 gramm sokkal több cigibe elég, valahogy máshogy dolgozzák fel, talán ezért. Normális az íze, és kevésbé szárad ki, mint mondjuk a Symphonia (ami nekem túl kaparós, durva ízű volt, szerintem gyorsan is ég, vagy valami.). Lágyabb is az íze de azért erős. A Tilbury nekem furcsa, túl viaszos - egy jó dohány meg nem azért nem szárad ki, mert beviaszozzák, hanem mert jól dolgozzák fel. Szóval szerintem ott van valami trükk vagy adalékanyag, hogy eltakarják, hogy amúgy béna dohány. Viszont jó, hogy sokféle van belőle, így biztos van olyan, ami tetszeni fog. Én a simákat és az ízesítetteket is kipróbáltam, de kifejezetten sz.r volt egy idő után. Mintha nem lett volna benne nikotin. Mindig az volt az érzésem, hogy rá kéne már gyújtani egy igazi dobozos cigire.

Na mindegy, nekem a Goldengate vált be, abból is a kék.


Jah, most olvasom tovább, kezelhetőséget is kérdeztél: a symhoniát hiába teszed légmentes zacsiba (amúgy gyárilag olyan zacsiban van, hogy simán levegőt kap és magától is kiszárad), 2 nap múlva már száraz, és lehetetlen tölteni is meg sodorni is. A Tilbury jobb volt, de azt meg ugye másért utálom. A goldengate ebben is top, mert ha normális zacsiba átteszem, és egyszerre kb csak annyit, amennyit aznap meg is csavarok akkor semmi baja nem lesz.

2013. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!