Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi, melyik jobb az egy...

TappancsMancs kérdése:

E-cigi, melyik jobb az egy db-os pót alkatrészekkel vagy a két db-os készlet?

Figyelt kérdés

Ahogy eddig néztem neten minden alkatrészéből javasolnak egy pótdarabot akik használják. Van neki az aksi, a porlasztó, a patron és a szipka a végén. Most ha mindenből veszek tartalékot az lényegében már egyenlő egy 2db-os szettel. Akkor milyet érdemes?


Másik hogy mennyire érdemes drágább típust venni, mondjuk az ára 20ért se sok az 1-2 havi cigipénz, csak tuti jól működjön. Tudna valaki tapasztalatot mondani? Köszi!



2013. okt. 16. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ego készletet használtam és tuti jól működött mindig. Erős "füst", jó akksi, nem túl drága. A folyadék meg fogyóeszköz, olyat rendelsz, amit szeretsz.

2013. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én használtam, kb 4 hónapig. Sokkal jobb volt mint az igazi cigi.

Azért javasolnám a 2 db-os készletet, mert ha lemerül az aksi, akkor a teli aksit fel tudod tenni, mert a töltés hosszadalmas.

Mivel sokféle aroma van, a két tartály is jó, mert tudod váltogatni őket.


Mielőtt valaki kérdezné, hogy miért szoktam vissza az igazira, hát ezért.

Volt nikotinos változata a folyadéknak, ami teljesen kielégítette a nikotinigényemet. Ma már nincs, mert valami okos kitalálta, hogy gyógyszeripari termék, és mint ilyen nem lehet árusítani. Szóval nincs benne nikotin, marad a rendes. Pedig sokkal-sokkal jobb áron van. Nem büdös, olcsó, no meg a káros hatása töredéke a rendesnek.

2013. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 16. 13:55
 4/4 anonim válasza:
ecigiforum.hu kezdők kérdései és a nekik szánt infók között között biztosan megtalálod a választ. természetesen kérdezhetsz is némi olvasgatás után.
2013. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!