Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szürke Dunhillról átállnék...

Szürke Dunhillról átállnék valami erősebbre. Tudtok középerős cigiket? Illetve árakat? Rengeteget emelkedett az áruk, és már nem tudok egyet se pontosra.

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Kék cigik.

Azon belül is,ha finomat akarsz,akkor Bond,esetleg multi,legutlojára PM.

Ha ezen felül is erősebbet akarsz,akkor piros cigik. Szerintem ebből legjobb a Marlboro.

De az arany Marlboro is elég erős.(Nekem legalábbis.)

2013. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bondot sztem ne szívj, én utálom... Nekem a kék multi a kedvencem, jó íze van, főleg az árához képest, de ha nagyon minőségi cigit akarsz, akkor kék dunhill, de annak ára is van...
2013. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dragonkalo ***** válasza:

Piros Marlboro szerintem középerős,de lehet már inkább elmegy az erősebbek felé.


Amúgy én kipróbáltam már egy csomót,és maradtam az Arany Marlboronál.

De most szerintem veszek rendes dohányt,papírt és filtert,oszt abból tekerem :D

2013. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én időmben még volt mezítlábas Symphonia, Kossuth. Ha igazán erőset akartunk, Mahorkát szereztünk.
2013. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Benkoos válasza:

Camel,vagy Lucky Strike,csak sajnos már 970-980 az ára.

Amúgy le van butítva az összes,régen a barna Pannónia 16/1 volt(brrr),ma már csak 10/08 az is.

2014. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A feher Dunhill 1060 de kozepes vagy eros inkabb
2015. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!