Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon megijedtem. Lehet ez a...

Nagyon megijedtem. Lehet ez a 4 slukk miatt? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2 napja voltunk egy kiránduláson, és megkínáltak cigivel. Mivel nem voltam otthon, anyámék nem látják, úgy gondoltam, kiprópálom (oké, hülyeség volt, én is rájöttem, de elég kíváncsi voltam, akikkel mentem, mind cigiznek). Csak beleszívtam egy párszor (4 slukkot), és nagyon fulladni kezdtem, fájt a tüdöm, olyan volt, mintha el lenne tömve, és egy kis lukon át kéne átpréselnem a levegöt. Totál bemélyült a hangom, szédültem. Soha nem cigiztem még. Már normális a hangom, és nem fáj a tüdöm, de még mindig elég furán köhögök. Mikor múlik ez el?

2013. okt. 27. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Legkésőbb pár nap múlva, ne aggódj, lehet túl erőssel próbáltad ki.
2013. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El fog múlni, de legyen tanulság arra, hogy soha többé nem veszed a szádba azt a szemetet. Nem menő, kimondottan égő manapság már bagózni.
2013. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!