Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás? (többi lent)

Dohányzás? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már 3 hónapja cigizek ... , ma mondtam el a szűleimnek és elvették a cigim is... stb. , szerintetek ez normális hogy elvették? nincs bennük annyi logika hogy akkor a hátuk mögött cigizek...


az lenne igazából a kérdés aki elmondta otthon vagy lebukott , a szűlei mitcsináltak?



2013. nov. 11. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hazudni tanít aki tiltással nevel.

nekem megmondták hogy rossz,és ne csináljam,és abbahagytam.

2013. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem anyám mindíg azt mondogatta, hogy ha észrevesz cigizni akkor el kell szívjak előtte 1 doboz cigit. :D 17 évesen észrevett az utcán, beültetett az autójába megkérdezte miért teszem, nem igazán reagáltam rá. Mondta, hogy meg ne lásson még 1x cigizni. Cigizzek de bújjak el. :D Azóta is cigizek, de már megszokta. :D Többször is hallgattam tőle a hülye dumáit, hogy mennyire káros meg stb... Igen igaza van, de hol érdekel az engem? Én életem ott ba szom el ahol akarom. :D
2013. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Majd 30 évesen má nem ezt mondod.
2013. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Amikor majd 20 év múlva, vergődve próbálsz leszokni, de képtelen vagy, pedig már sípol a tüdőd, magas lesz a vérnyomásod, kifulladsz 2 emelet után, azt fogod kívánni, hogy bár a fejedet is leverték volna a szüleid, amikor nekiálltál dohányozni kis 16 éves csicskaként. Ezt jól jegyezd meg.
2013. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondják, hogy sok pénzem rá fog menni, egészségtelen, stb... Én úgy buktam le, hogy a kutyám megtalálta az utolsó szál cigimet (amit az ágyam alá rejtettem), és a folyosón szét tépte... Nem is nagyon akartam magyarázkodni, nem is lett volna értelme.
2013. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Én életembe elöször anya és apa előtt apa cigijébe akkor semmit nem mondtak majd irtam az egyik haveromnak hohy hozzon nekem is azóta ki sincs bontva az majd a batátnőmbek irtam hogy kaptam de aoa elolvasta és mondtam hogy vigyen el vmi tesztre és kiderül hogy csak előtte szivtam bele aztán utánna mindig kérdezte hogy kell e cigi de én ezt szekálásnak vettem. És azóta nem szivtam el és még vissza is adtam és most erő teljesen rágozók és haverokkal szoktam nagyon ritkám drogozni... 12/L
2013. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tomi90 ***** válasza:
A tiltással pont az ellenkezőjét érik el a szülők. Elfelejtik, hogy kamasz korban ami tiltott az vonzó. Éppen ezért meggyőződésem, hogy a trafikok bevezetése még vonzóbbá teszi a tizenéveseknek a cigizést. Az lesz a legmenőbb, akinek eladták a trafikban, ahova elvileg be se mehetnének.
2013. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

És szerintem az állam kisírjha a szemét hogy felnevel egy függők generációját,akik kénytelenek cigarettát venni,mert rászoknak? Ebböl van a pénze az államnak.

2013. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dragonkalo ***** válasza:

#6 12 évesen takarodj Micimackót nézni..Mi az,hogy drogozol néha?-.-


15 vagyok,igen dohányzom,anyám nem tudja(szerintem).

kb. ennyi.

2013. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos annak idején engem nem tiltottak el a cigitől, mivel anyukám is erős dohányos volt. Az eredmény: 13 évig cigiztem, csomó pénzt elköltöttem rá és hidd el, nem volt könnyű tavaly leszokni. Te még csak 3 hónapja cigizel, simán abbahagyhatod, nem jó az semmire, büdös és drága...
2013. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!