Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet gégerák, esetleg kezd...

Lehet gégerák, esetleg kezd kialakulni egy nyelvrák is?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egy hónapja hipochonder.Esküszöm minden héten más betegséget diagnosztizálok,a héten a gége és nyelvrák van műsoron.Már nem veszem komolyan saját magam,orvoshoz sem megyek mert úgy vagyok vele,hogy ne röhögtessem ki magam:)


PÉntek óta fáj a torkom,a dolog pikantériája,hogy elég furcsány.Tegnap vettem rá csak mebucaint,azóta szopogatom,negrot is e tényleg furcsán fáj.olyan mintha a gégefedőnél fájna és szájüregnél ahol az a kis fityegő van két oldalt.Ha narancsot vagy citromosat eszem,iszom hát megőrülök,de már van,hogy egy banántől is úgy fáj,hogy csak na.Akkor gyorsan bekapok egy negrot elmúlik.Ha nyelek egyébként kicsit lentebb is fáj, két oldalt nem a nyelőcső részénél.Ezért gyanakszom erre. 4 éve cigizem,de nem egyfolytában,szóval van,hogy hónapok kimaradnak,meg nem is napo egy dobozt,csak 4-5 szálat szívok.Amúgy most,hogy a tükörbe néztem,a nyelvem oldalán egy pici fehér olyan mint egy pattanás vettem észre,ez tegnap nem volt ott.Jah igen,a nyelvem lepedékes mint amikor be van gyulladva a torok,csak azért kezdtem megijedni mert nem emlékszem,hogy régen ilyen sokáig fájt volna e a torkom.Csomó sehol...


Szerintetek is túlreagálom ugye?


2009. nov. 17. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mezei torokgyulladásod van.
2009. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most erre hiába írjuk, hogy semmi bajod, akkor sem fogsz megnyugodni és befejezni a paranoiádat. Kérd meg az orvosod, hogy keressen neked ez ügyben egy pszichológust!
2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az kellene egyébként.


Az a legdurvább,h nekem ilyen bajom sosem volt,dokihoz sem járok sosem,mert minek.Tavaly is 41fokos lázam kikúráltam egyedül

Ráadásul nem kéne fosni sem,mert anya ápolónő tudja mi van(csak a cigit nem XD)...szal nem értem mit félek


Amúgy van egy csoporttársam,az a csaj elmebeteg,de tényleg,ő olyan hipo,hogy csak na,sztem ő adta át nekem,nem úgy értem,h rámtüsszentette(XD),de egyfolytában yomta a hülyeségeit...


Lehet az is a szeretethiány miatt van,hát nemtom...


Csak elmúlik:)))

2009. nov. 17. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy most,hogy a tükörbe néztem,a nyelvem oldalán egy pici fehér olyan mint egy pattanás vettem észre

Ha hátul láttad,akkor meglehet hogy tüszős mandulagyulladás. Vagy sima torokgyulladás...nincs gégerákod.

2009. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem,elől volt,ott oldalt...mert végignézem azért rendesen mindig a nyelvem alatt,meg hát ahol kialakulhat és msot vettem észre oldalt,de csak egy tűhegynyi kis pont...


Ha 2-3 héten belül nem szűnik a torokgyuszi,irány a doki:S


Am az a fura,hogy a savas dolgok marják,olyan mintha az egész lejárat(tehát amit még látsz az a kis fityegő)két oldalt és lejjebb,két oldalt ahol még a nemtudom mi van,szal ott kattog(tudom h az nem attó van) is fáj,sem a mebucain sem a negro sem a sós oldat nem segít ,csak ideig óráig lenyugtatja...viszont ha citromos teát iszont vagy narancsot eszem,de előbb a béres cseppett ittam,attól gy megfűjdult,mintha tíz körömmel marnák:S

Ezért fura mert eddig nem volt ilyen:(

2009. nov. 17. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
A nyelveden akkor lehet hogy afta van oldalt,nem? Vagy egy izlelőbimbó begyulladt.. ez egy torokfertőzéstől simán lehet. Ne a nemlétező gégerákodat kezeltesd,hanem a hipohondriát.
2009. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy hete gyulladt a torkom, tegnap egy fehér pöttyöt vettem észre, a nyelvem oldalán. Talán kezdődő rák?



Te , tényleg beteg vagy...

2009. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
fográk
2009. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyulusss ***** válasza:
52%

Á te beszélsz?

Én az elmúlt fél évben túl vagyok egy agydaganaton, egy szemrákon, egy Macula degeneráción, egy hererákon, egy melanomán, egy Sm-en, egy parkinzon-kóron egy

Lyme kóron, meg egy nyirokrákon.SZerencsére mondjuk még mind teljesen tünetmentes, tök jól vagyok.

2010. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyulusss ***** válasza:
Így visszaolvasva amit írtam, szerintem elmebeteg vagyok...
2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!